Mõtiskleja

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui reaalne Iguazu juurde jõuda oleks?

Peame su seltsiliseks kutsuma siis :)

Umbes tunnikesega oleks ilmselt isegi arvestanud. See ei tohiks probleem olla. Kaks 25-aastast noormeest ei vajagi väga hommikust und. Enne koolitust jõuame 3 päeva varem kohale, küll jõuab selle sõidugraafikuga tutvuda. Koduleht sõidugraafikuid minu arust ei kuva.

Saan aru, et omapäi Pedra da Gávea otsa ei roni. Või vähemasti ei soovitata. Kas tuleks hakata netist otsima ettevõtteid, kes seda teenust pakkuda võiks või võib julgelt loota infole hotellist? Ilha Grande tundub konverentsi ametliku turismifirma pakutava 130 euro kohta ka suts kallis. Saan aru, et sinna ikka jõuab omal jalal ka, iseasi mis seal siis peale hakata?

Kui turvaline on Lapasse õhtul minna? Kuidas on lood jalgpalliga, tasub minna vaatama?

See metroo asi pole väga hea uudis, kuna mulle sattus kätte mingi Rio kaart, kus justnimelt läheb Metro Barra (via Av. das Americas) kuni Hospital Lourenco Jorge-ni, mis peaks kaardi järgi veel üks peatus peale Alvorada-t olema. Ju siis see kaart kujutab kunagi tulevikus tekkivat metrooliini.

Oleks hea kui keegi oskaks prognoosida millise sõiduajaga tuleks Ipanema peatusest RioCentro juurde arvestada.

Hotell täiesti rannas, sinna jõuab kindlasti.
Aguli külastus tundub põnev.

Transpordi osas olen saanud ise nii palju targemaks, et metrooga saab enamvähem õigesse kanti ja sealt edasi tuleb bussiga sõita.

Kui kellelgi on veel ideid, võib julgelt pakkuda. Kasvõi selles osas, milliseid turismifirmasid/kohalikke tasuks eelpool nimetatud kohtade külastamiseks kasutada.

Keegi ei oska siis midagi kosta kasvõi selle kohta, et mida seal veel teha?