big

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

6 meeldimist
0 postitust
24 kommentaari
Viimased kommentaarid

Jungle Aqua Park -käidud korduvalt lastega vanuses 4-18

Jungle Aquapark - senini tundub parim valik perele

~14.03.2016 mitme perega lapsed 5-13 a. Hurgada, Jungle Aquapark ja nii juba 10 aastat ja ei kahetse

Kui sihtkohta veel vahetada saad ja soovid, siis soovitan Albatros Jungle Aqua parki Hurgadas.
Käinud Hurgadas 10 korda ja peale selle puhkekeskuse leidmist said meie otsingud läbi. Käinud selles kohas 5 korda ja väga rahul

18 märts-01 aprill
koos lastega Hurgada Jungle Aqua Park

Junglest käib nn rannabuss iga poole tunni tagant hotelli Dana Beach hotelli ja tagasi ning sinna randa saab Jungle käepaelaga.
Samas arvan, et mu kommentaar oli ka ilma selle lisata asjakohane.

Ei ole kontrollinud, mis olukorras on Eesti spaade vee kloori sisaldus ja ei usu, et see ka otsa on saanud. Milleks keegi kuhugi lendab ja/või ei lenda on eeldavasti isiklik asi. Ja kas selle foorumi sisuks on arvustada seda mida me teeme ja kus me seda teeme.
Ja aknast välja vaadates tundub mulle , et Eeestis on merd sama võrd kui Egiptuses, nii et sinu retoorikat kasutades pole ka mere pärast mõtet kuskile minna. Ja ka päikest on nagu küll. Pole ka selle järele mõtet sinna lennata.
Vabandan, et olen valinud oma perega puhkamiseks vale koha. Luban, et teen ka edaspidi asju nii nagu ise tahan ja kui teemaks on Hurgada hotellid, siis püüan siin kirjutada ka vastavalt teemale, see kommentaar välja arvatud

Tere

Kui soovite väga head puhkust nii endale kui lastele soovitan proovida Jungle Aquaparki Hurgadas. Ei ole küll mere ääres aga sellest ei tunne seal ka puudust. Suur puhkekeskus, suure veepargiga. Ei mingeid probleeme toidu, vee ja oakohviga, seda kõike saab seal alates 7.30 hommikul ja kuni südaööni.
Olemas on 5-6 nn pearestorani,kiirtoidukoht,koogikohvik, jäätisekohvik, pasta kohvik, kaks baar-kovikut, kaks basseini äärsed baari, veepargis baar-kohvik, kiirsöögikoht ja Dana Beachil baar-kohvik-söögikoht.
Nendes kõigis sööge, jooge palju suudate. Tehakse kõiki kohvijooke ja erinevaid alkohooli vabu ja alkohooliga kokteile jne
Olen käinud seal kolm korda ja asi läheb ainult paremaks.

sorry vale klahv näpualla jäi

2010 samuti ei mingeid probleeme
2009 märts 7 päeva 4 inimest - laps 6 aastane Reemivera Beach
Vot see oli natuke kehvem kogemus, Hotell ei olnud eriti hea. Aga ilm oli ikka ilus
2008 detsember 8 inimest - lapsed 5,6,10,17. Titanic Aguapark. Ja jälle oli kõik ok
2005 märts 4 inimest Princes Palace - siis tundus kõik väga imelik ja õudne , ikkagi esimene kord teistsuguses kultuuri ruumis.

Mustus ja räpasus
Minge Brüsseli vanalinna jne

Turvalisus
Kas Kreeka on turvalisem, Prantsusmaa, Saksamaa, EESTI

Tore ju oleks , kui vahendaksime ainult olukorrakirjeldust

Tere

Kui mina õigesti aru saan , siis Frank avas selle teema ,et siia koguda nende arvamusi kes just olnud/tulnud Egiptusest. Et siit saaksid need kes kõhklevad katlevad kas ja kus ja miks ja millal.
Aga nagu ikka läheb läbuks

Ise käind 5 korral Hurgadas
2012 9-23 märts kokku 11 inimest - lapsed 2,5,9 aastane Jungle Aquapark Pickalbatros kett
Kõik oli väga hea alates toidust, teenindusest, tegevusest jms. Kolasime Sensos, Kleopatrates, Villige roadil nii õhtul kui päeval - ei mingeid probleeme
2010 märts 7 päeva kokku 3 inimest - laps 7 aastat JAP Pickalbatros
Jäime väga rahule . Samuti kolasime linnas ja sensos, käisime Luxsoris

Jungle Aquapark Pickalbatros
Natuke värsket infot selle hotelli kohta
Viibisme 09-23 märts seal.
Võrreldes aastaga 2010 hotell veel paremaks läinud. Chek.in väga kiire ja soovidele tuldi vastu, ei mingit nn 20 dollari eest parem tuba. Restoranide toiduvalik väga rikkalik alates dieettoidust ja lõpetades krevettide ja kalmaaridega. Toit väga hea, teenindus tasemel. Jookidele lisandunud alkoholivabad ja ka alkoholiga kokteilid ja päris joodav vein.
Animatsiooni meeskond väga hea, tegevust kogu päevaks nii lastele kui ka täiskasvanutele. Raske kõike head kirja panna, "kahjuks" ei leidnud midagi negatiivset.
Olime seal hotellis teist korda, esimene 2010 märts. Üllatav oli nende nn lojaalsusprogramm - alusutseks toodi tuppa puuviljavaagen, siis kiri kus kutsuti vip-õhtusöögile mille suhtes olime väga skeptulised. Õhtusöök osutus väga heaks - elav muusika, tiku suupisted, sampus jne. Lisaks nn nimeline tänukiri ja soovitus järgmisel korral enne saabumist hotelliga kontakteeruda ja anda teada palju tuleb , mis firma kaudu ja millises hotelli piirkonnas soovime ööbida.
Puhkuse ajale jäi ka sünnipäev ja hotelli poolt oli saadeti õnnitluskaart.
Mina olen kindel, et Hurgadas paremat hotelli perepuhkuseks ei ole.

Tere
Kindlalt sõltlane ja igal reisil sinna püüan välja mõelda, kuidas teha nii , et olla rohkem seal.
Mida seal teha: Kairo väga huvitav ja väidetavalt ka reis Hurgada-Kairo jälle ok. Bussid kogutakse kokku ja nn tank ette ja tank taha nagu oli varem. Kairo all esimeses kohvipausil saab infi kas muuseumi pääseb või toimub väike muudatus programmis.
Luxor tasub külastada, kuid giid peab hea olema, sest sõit Hurgada-Luxor on juba väga huvitav, kuidas kõrbest saab äkki roheline ala.
Perega minnes (lastega) tuleks valida hea hotell , kus palju tegevust, julgelt soovitan Pickalbatrosi Jungle Aquaparki , väga hea hotell koos veepargiga.
Ise kindlasti tagasi Hurgadas 2013 märts, samas tahaks korra ära käija ka suvel , et näha mis seal toimub.

Olin 9-23 märts Hurgadas. Ilm 90% ok. Vinguda saab alati. Oli päikest, päikest läbi pilvede, päikest läbi sudu, oli tuult alguses mere pealt , peale 15.03 pöördus tuul kõrbest puhuvaks. Õhtuti tundus jaheda võitu, kuid alla 20 ei langenud. Natuke rohkem riideid tuli kanda kui 2005-2010. Arvan, et ilm on Egiptuses igal ajahetkel soojem, kui meil Eestis

Hotell Pckalbatross Jungel Aquapark(kirjapilt võib vale olla). Ega ma ei teagi kus ja kuidas ja kes peaks kuulujuttudega tegelma aga mul on GA kahju. Ma ei karda äpardusi, ei lähe reisile esimest korda. Toetan igati GA pingutusi selles äris. Lihtsalt kogu olukord turismiturul ja samas ka Tripis kirjutajad külvavad väga palju segadust ja muudavad nn rohelised reisijad ärevaks ja nii nad lähevad ja ostavd endale reisi nn kõige parema käest .
Ja reis tuleb kindlasti hea kuigi alles märtsis

Tere

Ootaks rohkem kommentaare nendelt, kes sellel hooajal reisinud goadventurega. Endalgi reis nende kaudu bronnitud ja vajalikud tasud tasutud.
GA hind kujunes teisi korraldaja pakutust 600 eurot odavamaks. Ning teiste müüjate poolt käis kõva pressing , et ma ei ostaks GA reisi.
Põhjuseks toodi , et GA pole selle ketiga lepingut ning on üldse väga ebausaldusväärne firma ning me saame kindlasti petta. Algses reisipäringus teine pakkuja seda hotelli üldse ei pakkunud mida ma temalt küsisin alles peale korduvaid küsimisi pakuti soovitud hotelli ja kohe ka väideti , et keegi teine reisikorraldaja seda müüa ei saa.
Ootaks ka GA enda eest seismist, kui kõik on hästi ja nii nagu nad väidavad, siis julgelt tuleks seda ka öelda

Hämmastav, kuid peale parajat kirjavahetust viisakas ja natukene vähem viisakas vormis oma reisibürooga ja raha mis oli makstud ettemaksuks reisi eest (12.03.2011) on tänase päeava seisuga käes. Ei mingeid bürookulusid. Ja lisaks kingiti ka kinkekaart 35 eurole.

Nüüd on minu jaoks lõppenud rahutused Egiptuses Eesti moodi.

Foorumit jälgides tundub mulle, et kõik kes reisidest ilma jäid on saanud korraliku asendusreisi või kogu raha tagasi.
Seega olen mina ainus , kes veel maadleb oma reisibürooga, et saada tagasi kogu raha, mis sai reisi ettemaksuks tehtud. 3 märtsil tegin avalduse ja juba pea pool saada olevast tagasi saadud.

Või äkki on ikka eestlased liiga rahulikud, leplikud , tuimad vms.

Olles ise alles algaja foorumi kasutaja , ei oska uut teemat luua. Kas keegi teeks uue teema - Reisibürood/reisikorraldajad vms ja seal võiks kajastada kõike mis sellega seotud.
Lihtsalt tundub praegu ,et liiga palju poevad bürood/korraldajad toimunud rahutuste taha.
Ja kes ja kus sellise reisilepingu väljatöötas.

Ise loodan, et saan Tez kõik tagasi aga eks paistab.
Õnneks või kahjuks ei taha nüüd pikka aega reisida

Jääb loota, et ka inimesed kes on reisifirmade taga loevad seda foorumit. Ja peale lugemist ka mõtlevad ja peale mõtlemist hakkavad normaalselt käituma.
Samas on ilmselt vaja inimeste aktiivsust , et nn reisilepingust saaks ka tegelikult leping.
Jõudu kõigile . Ja mina väga soovin, et antaks teada nii positiivsetest kui negatiivsetest kogemustest.

On tore, et rahutused Egiptuses on väljhatoonud hoopis tõsisema probleemi. Reisikorraladajate ja/või reisibüroode käitumine ja nn reisileping.
Äkki peaks algatama uue teema, kus head Trippijad annavad märku oma kogemustest Eestis tegutsevate korraldajate , büroodega.
Nii tekiks toredatel ärihaidel mingigi vastutus. Jä ehk aasta 10-15 pärast toimib meil normaalne reisidemüük.

NN. bürookulud - täiesti arusaamatu teema. Lone seda reisilepingut ja ei loe kuskilt välja, et ma peaksin tasuma bürookulud. Mina reisi ei ole tühistanud.

Tore, äkki kellelgi on anda mõni kontakt. Ja loodan, et suured tähed ei tähenda ainult karjumist. Ma ei karju,ma olen nördinud.
Ja kas ikka olen mina see, kes peab uurima ja huvi tundma, et kas teenus mille ma olen tellinud ikka toimub jne.
Kahjuks olen ma Eestis tegutsevates reisikorraldajates ja/või reisibüroodes väga pettunud.
Ja vaja neelan selle 135 euri ka alla, mis on minu kodu ühe kuu elektri raha ning jään ootama - Allahi või kelle iganes kättemaksu.
Naljakas on , kuidas üks ärivaldkond lükab riskid puhtalt tellija kaela. Miks ei küsi kontserdikorraldajad bürookulusid. Või ajakirjandus, kui jätab reklaami avaldamata avaldav selle uuesti ja lisaks pakub kompi, mitte ei küsi bürookulusid.
Kas iga ettevõtlik inimene kes teeb ettevõtte (olgu või rk) ei peaks hindama äririske.
Mina ei saa aru ja arvan ,et selgitused nende suurtest kuludest jms ei veena mind. Mul on ka suured kulud, kuid kahjuks panka ei huvita, Eesti Energiat ei huvita jne
Eesti inimesed on liiga leplikud

Kuida klient peaks aru saame , et tema reis on tühistatud. Üks päris suur reisikorraldaja (tez) ise klientidega ei suhtle,faksidele, e-kirjadele ei vasta. Kodulehel mingieid uudiseid ei ole. Kas piisab sellest, et reisibüroo helistab ja ütelb , et neile tundub et reise ei toimu. Mulle ka tundub, et ei toimu. Ja segaseks jääb mulle see nn bürookulu 45 eurot per inimene. See peaks nagu kehtima siis, kui mina reisi tühistan ja/või muudan broneeringut. Mina ei ole midagi tühistanud ja ametlikku infot mul ka ei ole reisi ära jäämise kohta, mis iganes põhjustel. Büroo on püüdnud mind aidata nn asendusreisi leidmisega , kuid mingil segasel põhjusel küsitakse selle eest rohkem raha (nn reisilepingust leidsin punkti ainult selle kohta, et mis saab siis kui asendusreis osutub odavamaks).
Mis saab, siis kui ootan ära õige aja teen viimase makse nagu peab ja lähen lennujaama.
MINA EI OLE NÕUS MAKSMA MITTE MILLEGI EEST 3 X 45 EURI.
ARVESTADES VEEL KA SEDA , ET MINU RAHA ON NENDE KÄES JUBA KUU VÕI ROHKEM

Jungle parki ´kohta arvamused tripadvisoris 84 % kiitvad. Arvestades hotelli suurust, siis on see väga hea. Leidke koht millega kõik rahul on ja me kõik läheme sinna.
Samas olles 7 päeva hotellis muutub toit loomulikult üksluiseks. Hurgada on täis lahedaid söögikohti ja hotelli lähedal on Senzomall kust saab osta erinevaid toiduaineid nii kohalikke kui ka nn euroopa omi.
Söögikordade vahel töötab hotellis kakohvik kus serveeritakse pastat, pitsat, jäätist.
Veepargi juures olev toidukohast saab samuti nii pitsat kui pastat.
Olles küll eestlane jäin mina selle hotelli ka rohkem rahule kui Titanicuga.
Samas on minu kogemused 2009-2010 nii et kõik võib olla muutunud.
Arvan ka , et ei inglased kes on väga kriitilised võikisid natuke oma hotellide toilustust, teenindust kaema minna

Tere

Viibinud Hurgadas mõned korrad.
2004 märts Princess Palace - esimeseks külastuseks oli väga hea hotell. Praktiliselt kesklinnas, ilust territoorium, mere ääres, rohkem noorele reisijale ilma lasteta.
2008 detsember Titanic Aqua Park - väga lahe hotell koos perega puhkamiseks. Kõik hinnas teenus 10 punktist 6, süüa saad hommikust hilisööni, samuti ka napsutada, veepark hinna see, Väike miinus - palju ida naabreid ja teisi slaavi rahvaid ,kes olid aeg ajalt natuke lärmakad.
Kesklinnast ~15 km, Taksod käivad. Meri üle tee läbi Aladdini hotelli , vist oli nii . Ja mereäärses baaris samuti Titanicu käevõruga asjad tasuta.
2009 märts Reemyvera Beach - kõige halvem kogemus. Hotell oli küll nagu mere ääres aga isegi taksoga raskesti leitav hotell. Teha vähe, lapsega minemiseks halb koht
2010 märts Albatros Jungle Aqua Park - MEIE PERE OTSINGUD ON LÕPPENUD - väga suur ja väga lahe nn hotell perepuhkuseks. Kesklinnast ~5-10 mintsa taksoga. Viisakas teenindus. ~5 restorani pluss baarid ja baarikesed. Kõik toad avanevad basseiniga sisehoovidesse. Väga suured toad. Hinna sees ka veepark, kus samuti toit jook majusutused tasuta.
Kui plaanis puhata ja hullata vees, siis ideaalne koht. Kiidaks seda hotelli veel aga jutt läheb liiga pikaks.
Peagi oleme jälle seal