Gerlii

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
5 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sai ka külastatud Sinbad Aqua Club hotelli. Üldine mulje on hea,hotelli kõrval kohe mitme kilomeetri ulatuses poode neile, kes armastavad shopata. Hea oli see, et sai liikuda 3 eri hotelli alal ( lisaks aquapark hotelli ja Beach hotelli alal). Vaade toaaknast või rõdult on hea, kui satud viimastele korrustele. Tuba oli muidugi väsinud olemisega. Õhtusöögi kohapealt tekkis tihti probleem, kus rahvas valgus kõik ühel ajal sööma, ja tekkis järjekord restorani ukse taha ootele. Söögijärjekorrad olid ka muidugi väga pikad, tihti ei jõudnud kokad seal süüa ette teha niiruttu, kui inimesed oleks soovinud.Hommiku ja lõunasöögi ajal oli normaalne olukord.Toit oli minu arust üksluine, peaaegu igapäev suht samad asjad.Internet on seal hetkel fuajees ainult, see on tasuta. Seifi endiselt toas ei ole, saab asjad panna alla valvelaua juures olevasse seifi.Hotelli koridorid on päris pikad, kui sa juhtud saama toa teise maja otsa :)

Ilm oli super, olin seal kohapeal 7 päeva, ainult üks päev oli pilves, ülejäänud aja sai vabalt päevitada juba 9-15 (16).Olin Kyrenia kandis. Tagasi tulin täna

Mina jäin väga rahule, ei ootamist küll polnud kusagil eriti :)

Ise käisin seal ka umbes kuu tagasi. Ilmselt ,kui sa giidiga räägid, siis võib-olla saad maha jääda. Kahes hotellis on 2 ööd ööbimist, seega võimalus on 2x täitsa olemas.Igapäevaselt tuleb oodata nende järgi, kes lõunasööki söövad kuni max 1 tund. Ühel päeval pidi ootama ainult lisapaketi puhul valides 2,5 tundi teisi, see oli mere reis. Ootad selles kohas, kuhu nad lõpuks välja jõuavad. Teised päevad on lisareisid nii, et sind viiakse juba hotelli tagasi ja teised siis lähevad oma lisaekskursioonidele.

Kindlasti pead lugema läbi oma kindlustuslepingu tingimused. Enamus reisikindlustust pakkuvad firmad ei hüvita reisi sellisel juhul, kui on ette teada see terrorioht. Ise just uurisin oma poliisi kohta kindlustusfirmast, kus sõlmisin, ja tuleb välja, et sellise olukorra puhul muutub sõlmitud kindlustus suht mõttetuks ... Seega selle olukorra puhul kindlustus väga päästetrõngaks ei osutu või siis üldse mitte!

Sai ka hiljuti käidud siis selles hotellis nädalakese, väga rahule jäin. Vesi basseinides küll alguses oli harjumatult külm, aga sellega harjus ära. Aga veekeskuse kohal oli suht tuuline, seega võisid kergesti külmavärinad tekkida. Õnneks oli seal mõnus mere tuul isegi basseinide ääres lesides, et ei tundnud lämbekat.Söögi kohapealt võis ka rahule jääda, igapäev oli erinev menüü. Võib-olla mõni üksik kord olid olukord, kus ei osanudki midagi peale salati võtta, sest polnud midagi meelepärast. Koogilett oli muidugi alati ka väga rikkalik.Jätsime ka tippi passivahele veidi ja saime suurepärase toa, terrassilt sai otse basseini ja kõik muu oli ka kohe suht käejala juures.Kui koristajale tippi ei jätnud, ei juhtunud ka suurt midagi, kappe ei täidetud jookidega. Aga nii kui nats jätsime, hakkasid igapäev panema jooki kappi ja tegid igast kujusi voodisse.See oli lahe, et hotellil oli oma rand, mille ääres oli selline pikk betoonist jalutusrada ja selle lõpus snorgeldati.Seal raja alguses isegi oli võimalus kaamliga sõita,mingi kohalik pakkus. Rahvast sel ajahekel, mil olime hotellis, ei olnud väga palju. Päevitustooli sai ilusasti hommikul, kuigi inimesed tõusid suht vara seal tundus, et omale rätikuga mingi tool hõivata :D Kuna meile meeldis kolmest restoranist õhes käia, kuna neis kõigis oli sama söök, siis tundus et töötajad ei puhkagi, koguaeg olid samad näod, üldse oli harjumatu,et mehed seal teenidavad. Rahulikult lesida basseini ääres esimesed päevad ei õnnestunudki väga, kuna koguaeg käisid müügimehed kes soovisid pakkuda merereise või siis pakuti massazi. Aga kokkuvõtvalt jäin vaga rahule selle hotelliga ja võib olla kunagi läheksin tõesti veel tagasi.

Sellise vastusega mul pole midagi peale hakata ning ma ei tegele lõustaraamatutega. Kui keegi siiski teab vastust interneti kohta, olen tänulik.

Kas keegi oskab öelda, kes hiljuti käinud, kas selles hotellis ka hotellitoas on wifi või on seal kusagil hotellis üldine tasuline internet?