Diana85

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ei saa otselinki saata, kuna seal ei ole sellise hinnaga pakkumist üleval. Helistasin sinna ja telefoni teel pakkus kuupäevi ja hindasid, küsisin odavaimat ja sain sellise pakkumise :) aga jah see siiski ei ole Aeroflot, mis sain- KLM hoopis, aga lennuajad minu jaoks head. Telefoni teel pidi kiiremini hindade kohta teada saama, kuna palju reisipäringuid ja vastab järjest kõigile meilidele ning see pidavat natuke kauem aega võtma.

Maksmisega on jah nii, et saab ainult ülekandega, muudmoodi mitte.

Olen jah koguaeg vaadanud, pole midagi paremat leidnud, selle hinna sai reisikskaugele.ee lehelt

Minu meelest on just vastupidi, vaadata ja käia on päris palju, mitte küll loodust, aga just Dubaid ennast. Kindlasti tasub minna Burj Khalifale, piletid soovitaks osta kodukalt ennem ära, kuna kohapeal suur tõenäosus, et samal päeval ja järgmisel välja müüdud. Ostes tuleb ise valida ka kellaaeg, meie valisime 17.30, siis päikeseloojangu aeg. Pärast seda kell 19.00 igal õhtul algab maailma suurim purskkaevu show, see on tõeliselt võimas. See toimub Burj Khalifa kõrvalhoone (Dubai Mall) ees. Dubai Mallis asub maailma suurim siseakvaarium, mida tasub ka kindlasti vaatama minna, vahepeal tehakse seal akvaariumus rahvale showd, sukeldujad toidavad kalu seal jne., aga see kindlatel kellaaegadel. Ma olen küll suur šoppaja, aga see Lähis-Ida suurim kaubanduskeskus oli minu jaoks liiga suur ja poodides käia seal ei viitsinudki. Samuti tasub minna Dubai Sky`sse, mitte küll suusatama, aga lihtsalt uudistama, kuna see kaubanduskeskuse sees ja ümbritsetud klaasiga, siis näeb hästi, mida endast kujutab. Veel saab käia safaril nii džiipide kui hummeritega, paadiga sõitmas tehisjõel Dubai linnas, Palm Jumeirahil veekeskuses, kus saab ka delfiinidega pildistada ja ujuda, kui soovi on (väga mõnus koht), 7*hotelli juures võimalikult lähedal ära käia, lisaks toimub iga aasta luksusjahtide show (veebr lõpp-märts algus). Kui aega jääb, tasub Abu-Dhabis ka ära käia, seal Ferrari World, mošee, ringrada. Kui olete huvitatud ringi vaatamisest siis tasub hotell võtta Bur Dubaisse, Marinale või Jumeirahile, kuna siis kõik rohkem lähedal, odavam neist Bur Dubai, aga jh tasub vaadata ja oodata pakkumisi, sest nii kõige mõtekam hotell bronnida, nii saime ka meie soodsamalt kui muidu, kuna teil ka aega. Dubai on tõeline tulevikulinn...

Meie olime Majestic Hotel Tower`is Bur Dubais, asukoht väga hea, hotell väga ilus. Lisaks vormistab hotell ka viisasid (60eur+tagatisraha 1000eur), meili teel suheldes, saadavad blanketid ja teevad viisa valmis, tingimus muidugi see, et seal hotellis ka viibite. Viisa vormistamine võtab aega max paar nädalat. Aga jah oleks hea see juba varakult ära teha, kuna me hakkasime kuu ennem tegema ja asi venis millegipärast, lõpuks saime alles üks päev ennem minekut kätte :)

Me ööbisime 3 ööd Manhattanil Times Squaril hotellis Milford Plaza, 110 dollarit öö- keskus ja kaubamajad kõik jalutamistee kaugusel, asukoht super!!!

Sai ka Miamis käidud ja ei tea, kust inimesed võtavad, et Miamis odav taksoga sõita on,ikka päris krõbedat hinda küsivad- umbes nagu Eestis. Lennujaamast saab otse ka beachile, bussinr-t ei mäleta, aga küsisime ühe töötaja käest, kes aitas väljas turiste õigete busside peale, ei pidanud ootamagi eriti, pilet 2 dollarit nägu. Buss sõitis ja peatus Indian creek tänaval, mis oli paralleelne Collins ave-ga, sealt umbes paarsada meetrit kõndida.