IndrekH

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Minu ESTA aegub juulis. Kas enne aegumistähtaja lõppu saab uue teha? Või saab kuidagi pikendada?

Vbl riputaks siiski taolised teemad kuskile mujale? Näiteks http://www.naine24.ee/?

Rentisime septembri alguses Americacarrental-i kaudu Las Vegases full size auto "all inclusive" paketiga. Rendifirma oli Dollar. Väikese lisatasu eest pakuti suuremat masinat, kuna oleme soliidse firma kaudu broneerinud! Suurema kütusekulu kartuses loobusime. Niigi oli meie masin 4,6l Ford Crown Victoria ja võttis 10 liitrit maanteel. Lisaks soovitati mingit kindlustust u 6USD päev. Broneerimise ajal maksime 400USD, tagastamisel veel 150(paagitäis kütust ja kindlustus) . Kokku maksis 10 päeva 550USD koos paagitäie kütusega. Positiivne kogemus!

Bronnisin just septembrisse 10 päevaks "full size" masina - Dollar, 412USD, Las Vegas. All inclusive paketti lubati. Gepsu võtan ise kaasa, rent oleks olnud 90USD. Kasutasin https://www.americacarrental.com saiti.

Kas GPS-i saab rendifirmast kaasa? Mida arvab Eestist ostetud GPS USA-s?

Käisime meiegi ajuloputusel. Ostsime 9tuh eest nädala majutust Maltal ja Tenerifel. Maltal San Antonios käisime ära. Jäime rahule. Tenerife võib vist unustada, keegi ei vasta. Maltal oli kohapeal korraldajatädi, kes andis oma kontaktid ja palus ühendust võtta. Ausalt öelda polegi erilist tahtmist punnida. Tenerife ainult reis maksab ligikaudu sama palju kui reisibüroo kaudu kogu pakkett. Kui just Ryanair-idega ei lenda.