pr Mann

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Rootsi/Norra/skyscanner on mul läbi uuritud, siin kehtib ikka Murphy seadus, et head hinnad ei kehti vajalikele kuupäevadele. Buldoozale veelkord aitäh põhjaliku info eest!

Aitäh arvamuste eest. Lennujaama vahetama ei peaks ja ümberistumisajad on ühtemoodi normaalsed. Kui hind kõrvale jätta - siin ma mõtlesin Moskva ja Varssavi hinnavahet, esimene on veidi odavam, Helsingiga tuleks juba suurem hinnavahe. Viin või subrovka - nii oluliste detailide peale ma ise ei tulnudki, eriti suur tänu Buldoozale:)

Meie käisime märtsis Estouriga, midagi kurta küll polnud.
Üldse oli Sharmis kõik nagu eelmine aasta, vaid venelasti oli vähem. Olime järeleproovitud heas hotellis, kõik oli sama hea kui eelmine aasta.
Snorgeldada oli super (kuigi silmanurgast ikka jälgid, ega kuskilt haid i tule, ha-haa:)), vesi oli hästi soe, ilma oli hästi soe.
Ma arvan, et Mehhiko, Brasiilia, Venemaa, jne on 100 x ohtlikumad reisimiseks kui Egiptus.

Aitäh info eest POTS. Täpselt meie stiil - üksildane metsatalu Eestis ja rahulik päikseline Sharm:) Ei otsi diskot ega poode, tahaks lihtsalt perega päikese kätte sooja minna vahelduseks. Märtsiga hakkavad lennud pihta, nii et head puhkust sullegi.

Olukord Sharm el Sheikis

Kes on käinud hiljuti Sharm ek Sheikis – kas hotellid on varustatud söögiga ja olukord igati tavapärane? Sooviks märtsi alguses minna, aga oleks hea teada reaalseid kogemusi.