trip-krainetrip-ukraine-dark

Katuke

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tulles just ise reisilt ja lennanuna Rayaniga, võiksin ka oma kogemusi jagada. Minul nimelt oli lend mitme vahepunktiga (vahemaandumisega), et soodsalt sihtkohta ja koju tagasi jõuda. Pean mainima neile, kellel kavas lennata ainult käsipagasiga, et kahe lennu vahe peaks olema vähemalt 45 minutit, et kenasti järgmisesse lennukisse jõuda. Aga äraantava pagasiga reisijatel peaks ikka 1,5 tundi reservi olema, eriti kui ollakse mõnes suuremas lennujaamas. Rayani check-in laudades on kohati päris pikad sabad ning seal esineb viivitusi, sest inimeste kotid on raskemad kui lubatud ning nad teevad viimaseid ümberpakkimisi just chek-in laua ees, siis kui kott on kaalu peale asetatud. See võib aega võtta. Käsipagas on tõepoolest ainult 1 ühik isiku kohta ja isegi naistel kaelas rippuv väike rahakotike või muidu aksessuaar loetakse käsipagasiks. Nii et isegi lennujaamas poes sooritatud ostud peavad ühte lennukisse võetavasse kotti mahtuma. Ja kontrollitakse ka selle kaalu! Ja sain ka aru miks see nii on. Nimelt on Rayan, kus aeg on tõepoolest raha. Piloodid-stjuardessid on ajatööl. Kui algab lennukisse minek, siis läheb käima nende taksomeeter. Kiirest kiiresti pannakse kõik istuma ning järgneb kohe kiire väljalend. Kui inimestel oleks aga mitmeid käsipagaseid, siis tõenäoliselt igaüks kohmerdaks oma kottidega ja nende lennukisse paigutamisega topelt kauem. Näeme seda ju tavalendude puhul kus vanurid oma kotikesi vinnavad üles riiulitesse pikalt ja mõnuga. Ning järjekord nende taga seisab. Üldjuhul on aga selle firmaga mõnus lennata, ajagraafikust peetakse kinni, tavaliselt maandutakse isegi enne aega. Pardal võib süüa oma toitu ja istmed on mugavate laiade vahedega Head lendu!

Tänan kõiki vastajaid. Kokkuvõtvalt ütlen, et pean teisiti reisi planeerima. Ei ole mõtet puhkusereisile minna ja stressi saada, et kas jõuad või ei jõua. Kuna muud variandid kõik vaheööbimistega, siis jälle hea võimalus tundmatute kohtadega tutvumiseks. Suured tänud kõigile!

Oleksin väga tänulik info eest, mis aitaks odavamalt Tenerifele omal käel sõita. Sooviksin infot nii sinnalendamise kohta kui ka mõnda soodsat kuid mugavat eluaset. Reis plaanitud märtsi teise poolde või aprilli algusesse, kestvusega 2 nädalat. Tänud juba ette kõigile kes oskavad head nõu anda.