roostevaba1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sorry, for OT, aga kui ma koti kaasa võtan ühele reisijale neljast, kas siis online check-in´i ei saagi teha ja pean midagi ekstra maksma lennujaamas? :)

Vaatasin, et järgmine aasta sedasama lendu teha on ainult 20LVl-i odavam... Niiet ootan selle "hea" päeva ära ja ostan piletid ära.

Kiiresti pileti raha maha läheb Moneybookersist ja kiiresti kätte saab confirmationi? :)

Ai kurja. Kas nad siis promovad nii väga seda Moneybookersit? :P

Et siis Riiast Hahni alguses arvutab LVL summa järgi, ma pean linnukese maha võtma seal, kus kaardi andmed sisestan?! Et mingit jama ei tuleks, küsin veelkord üle :D

Ja Sina, kui Ryanair-i "püsikunde", kas tead, palju need hinnad kõiguvad? Ise olen märganud, et 20LVL kallimaks on läinud, odavamaks küll enam mitte... Kas tasub juba praegu "odavama" hinnaga ära osta või lootma jääda, et läheb veel odavamaks?

Tänud, Kristjan

Saan ma nüüd õigesti aru, et ainult PREPAID Mastercardiga on võimalik tasuta piletit osta?! Nagu moneybookersi mastercard siis sobiks, eks...

Aga swedbank-i mastercard pole ju prepaid... Sellega makstes siis läheb ikkagi teenustasu juurde?!

Tänud vastamast!

Kristjan

Tahad öelda, et Swedbank-i Mastercard ei sobi maksmiseks, et seda maksu maksma ei pea? :)

Minuke, kas maksid tavalise krediitkaardiga või mastercardiga? Mastercardiga seda 5€ inimese pealt ühel suunal juurde ei arvestata?! :)

Peab vist ikka rendika võtma, tuleb mugavam ja kiirem... Keegi teab odavat rendiauto firmat Saksamaal, mis ka Frankfurt Hahn lennujaamas on?

Vot seda ma ei teagi, ausalt öelda. Kustkohast kõige paremini saab Frankfurt (Hahn) lennujaamast? :)

Tere.

Kas keegi aitaks mind välja Ryanair piletite ostul? :) Et teenustasust eemale hiilida, on vaja mastercard-i. Kellelgi kogenenumal leidub viitsimist ja tahtmist minuga see ära teha, siis anna teada. Ise elan Tallinnas ja meeldiv oleks näost-näkku seda diili ajada :) Ps! Praad ja õlle on minu poolt. Pluss ka piletiraha :P

Suured tänud ette.

PS. Küsiks ka seda, et kas olen õigel teel, kui lendan perega Riiast Frankfurti(Hahn) ja sealt edasi rongiga Münchenisse. Sain vastuseks 117,84LVL-i. (Kas sellega tekib ka nüüd mingi EUR-LVL kalkuleerimise kamm?! ) Münchenile lähemale (Memmingen, Salzburg või Lize) väljumised on Stockholmist(peaks üleöö jääma, kuna lend on hommikul kell 7.00) ja Londonist... Või soovitate midagi muud?

Aitäh kõikidele aitajatele!

Aprillis sooviks reisida. :)

Ning endale ka silma jäänud kas siis Egiptus või Türgi. Kuna pole kunagi puhkamas käinud, siis ei oskagi midagi alguses tahta või soovida.

Võib ka midagi konkreetselt pakkuda :)

Tänud!

Palun soovitage head puhkust suurusjärgus ~500€/nägu.

Tere. Vabandan ette ära, kui teemad olemas, aga leidsin ainult vanu ja aegunuid teemasid…

Plaan siis armsamaga puhkama minna.

Küsimus kõigile targematele reisijatele-

Millist reisibürood eelistada? Millist sihtkohta? Mida peaks arvestama hotelli broneeringuga? Kas AI õigustab ennast ära? Kuna on odavam reisida? Praegu või suvel/sügisel? Kas lapsed (8a, 2a) kaasa või vanaema hooldada jätta?

Kõik soovitused ja küsimused teretulnud!

Suured tänud vastamast!

Kristjan