aleksandra11

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
11 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ok, super! Ma muidugi oma pead nii kõvasti veel ei vaeva, reis ju ikkagi alles oktoobris. Aga kõik tip'id on rohkem kui teretulnud.

Kuna minul on aega seigelda 3 linna vahel 3 nädalat, arvasin, et liiguks kõigi 3 vahel autoga. Mitte linnas endas, aga just, et saaks ümberringi võimalikult palju vaadata. Niipalju kui ma neid car rental'eid olen nüüd vaadanud, üheotsa autot on kas eriti kallis või pole üldse võimalik võtta. Eks ma siis rendingi igas linnas eraldi auto paariks päevaks ning linnade enda vahel liiguks rongiga.

Ei usu, et ilma Estraveli vahenduseta saaks sama hinna eest pileteid osta. Lennufirmad teevad reisifirmadele suuri hinnaalandusi, et saaks lende täis. Ostsingi just täna oma piletid ära. 555€, Tallinn-Stock-Chicago( alguses tahtsin Miamit, aga see liiga eemal reisi lõppsihtkohast, langes ära)-Los Angeles. Ja tagasi siis San Francisco-NYC-Stock-Tallinn. Olen palju ringi lendanud, et teada, milline hind on odav. Ning see pakkumine siin on super! Ning jah, reisile lähen okt/nov. Pidi kõige parem aeg olema läände minna. Ida jaoks aga võtan ekstra kampsuni ja jakki kaasa.

Sattusin sellise saidi otsa kunagi ammu kohta otsides: http://www.airbnb.com/search. Eraisikud üürivad välja tube ja voodeid. Saab väga odavaid diile kui pirtsakas pole.
Couch surfing'ga saaks ka kindlasti kohti leida, aga seal peab väga paljudele hostidele kirjutama, ja vahest võib juhtuda, et host hüppab alt. Mõlemal juhul peab olema hea suhtleja.