tripee

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Äkki tulevikus kellegile see info vajalik. Sai siis eile sinna kõnekeskusesse helistatud ja selgus, et muuta saab vaid sama suuna lennu kuupäevasid, suunda muuta ei saa. Ja nende muudetud lendu on võimalik vaid tühistada või muutusega leppida. Teise lennu vastu vahetada ei saa muuta saab jälle vaid kuupäeva. See, et meie ümberistumine selle muutmisega luhta läheb, pole nende asi. Nemad selle eest ei vastuta,vahet pole, et kõik nende enda lennud ja nemad ühe lennu 6 tundi edasi tõstsid. Nii et meie ainukeseks lahenduseks jäigi oma viimane väljumine Sitsiili-Leedu kolm päeva edasi lükata ja selle eest pidime veel ka juurde maksma, et see kuupäev ära muuta. Jõudu edaspidi kõikidele Ryanairiga lendajatele:)

Näen ainukese võimalusena tühistada Malta-Sitsiilia lend, mida nad ise ka lahkelt pakuvad ja muuta ära Sitsiilia-Leedu pilet ümber Malta-Leedu lennule. Aga kui hakkan oma bookingu alt muutma lendu, ei saa kuidagi muuta vaid ühte suunda, kuna ühe bron.numbri all on edasi-tagasi suund aga mul vaja muuta vaid tagasi suunda. Lisaks pakub ta võimalust muuta vaid sama sihtkoha kellaaegasid ja kuupäevasid. On kogemusi, kuidas seda muudatust teha?

Miks Ryanairi broneeringu kinnitusel on real Taxes, Fees& Charges 0.- ???
Varem on sellel real ikka maksud ka olnud.... Broneeringu kinnitus tuli kenasti meilile, et kas võib olla, et tuleb see hiljem juurde tasuda?

Sitsiilia.

Olen siit erinevatest postitustest lugenud kodu tüüpi majutustest Sitsiilias aga keegi pole kontakte avaldanud. Kas sellegil oleks mõnda head kohta soovitada? krista1980@hot.ee

Kes on Egitusesse lähiajal minemas ja nõus kommikarbi või väikse lisatasu eest natuke aitama, palun kirjuta krista1980@hot.ee. Nimelt vaja sealsest apteegist tuua paar karpi ühte toidulisandit, mida meil saada pole. Sularaha annan kohe kaasa.