pilvel6hkuja

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ebatavaline lühireis Filipiinidele ja tagasi (küsimused)

Terekest! Esiteks võin öelda, et ma pole iial lennukiga lennanud ega käinud kusagil soojas kohas, kuigi elatud on juba piisavalt palju aastaid. (Siin foorumis rubriigid ja reisistiilid jäävad täpsustamata, sest seal ei leidu vastavaid valikuid.) Natuke ebatavaline juhtum, kuid mitte vähem oluline.

Mul on vaja minna Cebu-sse ja siis kohe koju tagasi tulla nii ruttu kui saab. Kuna ma olen täielik reisivõhik, siis oleks oodatud igasugu info, mida vaja teada ja teha.

Kas sinna reisimine on raske ja kust kaudu see käib? Ma ei soovi minna puhkama või midagi vaatama, vaid lihtsalt ühele Filipiini kodanikule järgi, kes tuleb siia minuga tagasi. Olen juba niipalju kuulnud, et sealsele elanikule on vaja EU viisat ja seda saada pole kerge. Mida teha?

Kas mingeid eriettevalmistusi ka on vaja teha? Ütlen veel, et olen täielik algaja ega tea asjadest mitte midagi. :(

Kohal olema ei peaks rohkem kui 1 päeva + võimalik lisaaeg, et saaks asjad aetud, et koos selle inimesega tagasi tulla. Oletan, et peaksin kellegi ka siit kaasa võtma, sest päris ihuüksinda ja kogemusteta minna oleks räige stress, äkki isegi ohtlik… Ja tagasi tulla siis juba kolmekesi.

Piletihindade kohta ma ei oska ka kusagilt vaadata. Kui keegi seal on käinud, siis äkki teab, millal seal kõige jahedam aeg on?

Oleksin väga tänulik põhjaliku info üle, kuidas see reis probleemideta teostada. :)