nartigod

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kõigile kellel huvi soovitan minna ja nautida. Ise olin seal eelmine aasta 3 kuud reisimas ja enne elasin 2 aastat Kolumbias. Kui õnne on siis liigun tagasi Lõuna-Ammerika mandrile juba Jaanuarist. Turvalisusega ei tasuks muretseda kui ise ekstreemsusi ei otsi, samas hispaania keel on kohustuslik. Tsiili on kallis hetkel (kallim kui Lõuna Euroopa kohati) sellega peaksite arvestama, lihtsalt rohkem aega Peruus ja Boliivias veetma, viimane on minu arust parim riik Lõuna-Ameerikas (odav, huvitav ja ilusa loodusega).

Marsuut ja valitud punktid on nn gringotrail ehk kuulsaimad kohad seal piirkonnas seega nendega eksida ei ole võimalik.

Edu reisijaile, ise nii pikalt ette ei planeeri. Kui on konkreetseid küsimusi saatke sõnum trip.ee keskkonda.

Viimased 10 kuud elanud Barranquillas ja jaanuari alguses ka Ciudad Perdidat külastatud. Kokku hetkel Colombia kogemust 50 päeva väljaspool kodulinna. Soovitan mitu mitu korda rohkem La Guajirat külastada kui Ciudad Perdidat. Kuid zona cafeteria on siiski mugavaim ja huvitavaim osa kolumbiast minu jaoks. Ciudad Perdida puhul on tegemist nn tavalise pool-tsunglimatkaga kus ise vead oma seljakotti ja jalutad kitsal porisel rajal. Isiklikult on hetke luegmiste ja Ciudad Perdia kogemuse põhjal kõige lahedam Angel Falls reis Venezuelas (Lennuk, paat ja jalutamine) järgmine Machu Pichu ja viimane Ciudad Perdia, kõik need 3 reisi on enamvähem samas hinnaklassis 350 USD koos transpordi, võrkkiige majutusega ja söökidega.

Alates 1. september 2011 - 30 juuni 2012 viibin Kolumbias Barranquilla nimelises linnas. Kui leidub Eestlasi kes sinna poole teel on andke endast märku kui muu töö ja tegemiste kõrvalt aega jääb siis hea meelega meenutaks Eesti keelt ja jagaks kogemusi. Kirjutage alo.peets [ät] gmail.com ja andke teada millal kuhu liigute ja kes on ise hetkel Kolumbias ees ootamas andke ka märku. Eestlasi on maailmas 1 miljon ja vaadates trip.ee foorumit siis mõned neist viibivad vahelduva eduga Kolumbias. Hea meelega otsiks teid ülesse ja teeks tutvust ja jagaks kogemusi.

Alo Peets alo.peets [ät] gmail.com