villu147

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

No aga kui on eesti pakett. Mis see nett peab kogu aeg töötama. Mis see arve pärast ka oli?

Kas mingi retro vajadus? See oli kehv seljakott, niipalju mäletan. Üks kahest raamiga kottidest.

Tõenäoliselt oli tegu Eid Mubarak-iga. :) http://en.wikipedia.org/wiki/Eid_Mubarak Tegemist on ohverdamispühaga. See on nn püha neile, kes pole läinud palverännakule Mekasse. Algab ta täpselt 70 päeva peale ramadaani ning kestab kokku 3 päeva. Käesoleval aastal olid nendeks päevadeks 6,7, 8 november. Sellel perioodil moselmid ohverdavad selliselt, et jagavad oma ohverduse 3-ks osaks; 1 osa ohvriks, 1 osa vaestlele, 1 osa endale piduroaks. Araablasi on igasuguseid. Kõik pole kaugeltki usklikud vaid kasutavad võimalust pidutseda ja läbustada. Selleks reeglina minnakse kodunt kaugemale. Eriti kehtib see saudide kohta. Koraan keelab alkoholi tarvitamise. Ning selles riigis on karistused üpris karmid. Aga teame ka soomalsi, britte, kes tulevad eestisse jooma-läbustama, oma rahaga laiama. Ning ka eestlased teevad seda sama. Minnes siis kas venemaale, soome...

tänud, selleks korraks on vajadus möödas, Vaatasin Burgoses, seal oli nende hotell ikka hirm-uhke. Aga võib-olla kunagi tulevikus läheb jälle vaja. Eesti on olemas ju põhimõtteliselt liikumine "teeliste kirikud". Rida kirikuid on andund teada, et nad on suviti lahti. Iga aasta antake välja väike raamatuke kellaaegade, telefoninumbrite jms. Mõnes on isegi ööbimisvõimalused. Paraku marsruute pole koostatud.

Kahene tuba on seetõttu jama kui reisida üksinda -noh nagu mina tegin. Kasutasin erinevaid noorte hosteleid. Magasin suva inimestega mitmekesi toas, Aga hind oli norm: 18--20 euri öö.

Tänud, usun et neist kahest kohast on abi.

Madriidi piirkonnas ööbimine, autorent

Oskab keegi soovitada madriidis ja/või selle läheduses odavaid ööbimiskohti? Samuti kust saaks norm hinnaga autot rentida? Kavatsen minna augusti lõpp-september.