MjaS

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mul on veidike sarnane küsimus, lähen koos lapsega (poiss, 9a) juulis Münchenisse nädalaks. Osad plaanid juba tehtud (Legoland jne), aga tahaks minna temaga ka väikesele matkale mitte väga kaugele Münchenist. Piirid seab ka see, et kasutame ainult ühistransporti. Oskab ehk keegi soovitada, milline matkarada võiks olla huvitav ning samas ka piisavalt lihtne. Natuke olen juba ka ise vaadanud ja mõned ideed on, aga ootaks ka toredaid soovitusi. :)

Käisime ise mõned aastad tagasi ilma autota. Turus saab väga hästi jala ringi käidud, väike linn. Hotelli läksime ka raudteejaamast jala. Ei olnud väga pikk maa. Meil on küll teine hotell, aga Scandic Jula ei jää sealt sugugi kaugele. Muumimaale läksime Muumibussiga http://www.muumimaailma.fi/en/info/arrival/moomin_bus_timetable. See peatus meil hotelli ees. Kuna vahemaad ei ole suured, siis annaks sealt Scandicust lähimasse peatusse kindlasti minna.

Mul ideede kriis. Nimelt puhkus juulis ning selle veedaks koos 7-aastase poisiga. Seega peaks puhkus pakkuma midagi nii mulle, kui ka talle.

Endal on siiani peast läbi käinud kaks suht erinevat kohta - Ahvenamaa ja Kreeta. Üks oluline märkus asja juures on see, et ise autot ei juhi, seega liikuda saaks kohaliku transpordiga või jala või jalgrattaga (viimaseid loomulikult mitte liiga pikkasid lõike). Aga tahaks kuskile sellisesse kohta, kus oleks midagi vaadata ja teha ning samas saaks ka varba vette panna ning randa nautida. Päris lebopuhkust ei taha.

Siiani oleme käinud linnareisidel, tundus lapsega nagu lihtsam, aga nüüd võiks juba ka miskit muud vaadata.