martin@caotica.ee

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud msander. Tera reisikirja tegelikult lugesin ka varem, väga põhjalik ja õpetlik. Msanderi soovitused olid head, need on ka kirjas nüüd, ja ka algselt oli umbes selline maršruut plaanis. Mul on muidugi 2 reisiraamatud (L.Planet ja üks Hiina eestikeelde tõlgitud paks raamat), millele siis põhiliselt jään lootma. Ja eks proovin plaanidest näpuga täpselt järge mitte pidada, pigem on tähtis ikkagi puhkus ja võimalus lasta kultuuril endast läbi joosta :)

Nüüd 8 tunni pärast juba lend siis, väike reisieelne ärevus nagu ikka.

/tsheburashka/ - miks Tuxla Gutierrez... mmm lugesin siit ja tundus nagu koht, kus peaks ära käima vms.

Kas on midagi sellist, mis KINDLASTI peaks kaasas olema (peale fotoka), midagi erilist, mis Mehhiko puhul tähtis?

Aga muidu aitäh, peaks G Maps-is mõne joone tõmbama.

Martin

Mehhiko külastus 5 - 19 aprill.

Hei hei… Oleks plaan kahe nädala jooksul Mehhikos pisut ringi vaadata. Esialgne mõte oleks midagi sellist:

Oleks Mexico Citys kaks päeva, tunnetaks sealset melu, külastaks Teotihuacanis püramiide ja Xochimilcost. Hakkaks vaikselt lõuna poole liikuma (bussiga tõenäoliselt). Esimene peatuskoht Acapulco. Edasi võiks olla kohad nagu Puerto Escondidos, Tuxtla Gutierrez, San Cristobal, Palenques. Tulum võiks olla 3–4 päevane rannas viibimise / lõõgastumise koht. Siselennuga tagasi Mexico City-sse ja koju. Kas selline teekond on reaalne sellise ajaga, võib-olla oskab keegi soovitada mõnda nö valmis marsruuti ja kohti, mida kindlasti vaadata. Foorumist lugesin päris palju juba ja sain häid näpunäiteid. Aitäh kõigile, kes head infot jagavad.

Plaan oleks reisida kergelt, seljakotiga, väga palju plaane ette mitte teha, kuid midagi siiski. Mõtlengi siin, mis on mõistlikum, kas kasutada kohalikku bussiliiklust või rentida auto. Üldiselt, eelarve kummist ei ole :) Loodetavasti on ilm aprilli alguses päikeseline ja soe.

Mis võiks olla see normaalne, mõistlik taskuraha, mis võiks seljakotis peesodes olemas olla, et elamisega hakkama saada? Ja eeldan, et kaardimaksega ei tohiks samuti suuremates, normaalsemates kohtades probleeme olla.