Monsamonts

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mul ikka unistus Sanas ara kaia kunagi.... ma arvan, et kohepeal Omaanis tuleks uurida, kuidas asjad on...

Ma kunagi elasin Kolumbias kui seal oli ka palju juttu, et ei tohiks elada.....

kohalikud ja naabrid teavad asja paremini kui meedia...

Kas kellelgi on Jeemeniga ka kogemusi?

Tervitust kõigile

Olen 30 aastane naisterahvas ning sooviksin u 18–20 veebruar kuni 10–15 märts veeta Indias. Pigem selline seiklustega seljakotireis, kus vahepeal puhkust ka sisse pitkitud, ashramid vms.

Oleksin väga rõõmus kui kellelgi veel soov sel ajal sealkandis reisida. Olen reisinud päris palju nii üksi kui kaaslastega ning kaaslasega või kaaslastega on palju toredam – saab emotsioone jagada. Võime reisida kogu reisi koos või siis vahepeal lahku minna kui huvid erinevad on!

Kindlasti tahaks veebr lõpp märts näha päikest ja India on koht kuhu tahaks minna: pikk rongireisi kaader, Darjeeling Limited ja TM tulevad kohe silme ette!

Seiklemiseni, Võtke julgelt minuga ühendust: monsamonts@hotmail.com

Tervitust kõigile

Olen 30 aastane naisterahvas ning sooviksin u 18–20 veebruar kuni 10–15 märts veeta Indias. Pigem selline seiklustega seljakotireis, kus vahepeal puhkust ka sisse pitkitud, ashramid vms.

Oleksin väga rõõmus kui kellelgi ka reisikaaslast vaja! Olen reisinud päris palju nii üksi kui kaaslastega ning kaaslasega või kaaslastega on palju toredam – saab emotsioone jagada. Võime reisida kogu reisi koos või siis vahepeal lahku minna kui huvid erinevad on!

Kindlasti tahaks veebr lõpp märts näha päikest! Ma ei tea kas just Goa on see paik Indias kuhu minna kuid see on üks võimalus - ja saab ju kombineerida!

Kui reisikaaslast vaja siis võta minuga ühendust!

Seiklemiseni, monsamonts@hotmail.com

Tervitust kõigile Olen 30 aastane naisterahvas ning sooviksin u 18-20 veebruar kuni 10-15 märts veeta Indias. Pigem selline seiklustega seljakotireis, kus vahepeal puhkust ka sisse pitkitud, ashramid vms. Oleksin väga rõõmus kui kellelgi veel soov sealkandis reisida. Olen reisinud päris palju nii üksi kui kaaslastega ning kaaslasega või kaaslastega on palju toredam - saab emotsioone jagada. Võime reisida kogu reisi koos või siis vahepeal lahku minna kui huvid erinevad on!

Kindlasti tahaks veebr lõpp märts näha päikest ja kui ka Indiasse ei ole minekut siis äkki mõne teine tore maa: olen mõelnud Jeemeni peale( seal peks mehe reisikaaslaseks saama ;), ka Iraan või Pakistan kõlavad hästi - kunagi tahan ka sinna minna - kuid päikest ja põnevust on juba veebruar ja märts vaja.

Seiklemiseni Võtke julgelt minuga ühendust: monsamonts@hotmail.com