moxy

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

7 meeldimist
1 postitust
17 kommentaari
Viimased kommentaarid

Üksi 16,5 tundi roolis olla ja isegi koos lastega ainult 2 tundi peatusi... respect. See näitab kui erinevad on inimeste sõiduvõimed.

Mina võtaks veel kaasa tellitava mutrivõtme, kruvikeeraja, nipukad, venditeipi ja võibolla natuke traati. Teinekord autoga reisides tuleb põhjakate lahti või lendab kapoti all mõni lõdvik jne.. Siis on lihtsate tööriistadega võimalik natuke parandada, et saaks järgmisse linna sõita.

Edasiste segaduste vältimiseks ja reisi sujumiseks soovitan pöörduda mõne asjadega kursis oleva sõbra, tuttava või lähedase poole, kes selgitab mis asi on pilet, pardakaart, check-in, pagasireeglid ja kuidas, mida ja millises järjekorras teha.

Kui pilet ostetud reisibüroost, siis võib ka sealt abi küsida.

Viimasel ajal on kõik eestlased, kes soovivad lihtsa tööga suurt raha teenida läinud kas skandinaaviasse või Austraaliasse. Austraaliasse minnes on vaja viisat ja Rootsis ning Soomes on ka vist vaikselt mustalt töötamist piirama hakatud.

Ma soovitaks minna Kanadasse, seal on suvel tore, talvel tore, inimesed sõbralikud, palgad head. Iseasi kas keegi sind seal tahab ja ootab.

Kui tegemist oli ausa kaubaga, siis miks tarbijakaitse nii närvi ajab? Oma 1 eurost autot müües hakkad ka kisama kui ostja auto minevikku uurib või kontrolli tahab minna?

Rulldeodorante peetakse vedelikuks, pulkdeodorante mitte. http://www.ecaa.ee/atp/?id=162588

Kõik käsipagasis olevad vedelikud peavad mahtuma ühte ühe liitri suurusesse läbipaistvasse suletavasse kilekotti (nn minigrip kotti). Kilekotti paigutavate vedelike pakendite individuaalne maksimumsuurus on 100 ml.

http://estonian-air.ee/info/reisimine/pagas/

No päris 5 liitrise kanistriga ma ei läheks. Liitrine või 1,5 liitrit võib olla vabalt.

Kilekoti vedelike jaoks saad osta lennujaamast, maksab umbes 1 euro. Lennukisse saad vett võtta plastpudelis. Võid osta lennujaama kauplusest või lähed tühja pudeliga turvakontrollist läbi ja lased wc-s kraanivett täis. Vedelad ravimid on ka vedelik.

Täpsemalt mida kaasa võid võtta ja mida mitte saad lugeda: http://www.tallinn-airport.ee/traveler/keelatudesemed

Inimsele jääb vist mulje, et seal olevad hinnad on reaalselt saadavalt talle sobivatel kuupäevadel. Tegelt ju ongi need needsamad eripakkumised, holidaypiratesist ja siit samast foorumist ja sellise hinnaga lendamiseks pead olema ülimalt paindliku ajakavaga. Neid samu eripakkumise hindu saad ka tavalisest reisibüroost osta.

Tere,

kas keegi oskab soovitada head kohta ööbimiseks Söldenis või lähiümbruses. Hetkel booking.comist juba enavähem kõik läbi vaadanud ja ei oska eriti otsustada.

Äkki on mingi muu lehekülg kust veel majutusvõimalusi leiab.

Tänud.

Probleem ongi selles, et hetkel eelistatud kuupäevadel jõuaks lennuk nii hilja, et seal on kõik rendikohad suletud. Ilmselt peab kaaluma ööbimist mõnes läheduses olevas hotellis ja siis hommikul auto rentima.

Tere,

Planeerin talvist suusareisi ja kaalun erinevaid lennuvariante. Plaan on lennata Ryanairiga Bergamosse ja sealt kuhugi edasi minna. Kuid küsimusi tekitab lennuki hiline maandumine, täpsemalt 23:20. kui keegi on käinud, siis kuidas olete käitunud. Kas läinud lähedusse hotelli ja hommikul auto rentinud vms. Mis võimalused on Bergamost kohe õhtul minema saada? Viimane buss Milaanosse väljub ka 23:40, seega kui pagas ka on võib suht raskeks kujuneda selle peale jõudmine.

Tänud kõigile vastajatele. Ootasingi seda, et keegi soovitab kohta kus ta juba käinud on.

Tänud hea vastuse eest tsheburashka.

Juunis vaja nädalake Barcelonas veeta. Kas Barceloneta 2 inimese apartmenti eest on 100 eurot öö palju või vähe? Hotellid on suht sama hinnaga ma vaatan.