KailiA

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

3 meeldimist
0 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ka meile saadeti eile Reisiks OÜ poolt kiri ja räägiti leppetrahvist, millest enne pole sõnagi olnud. Lisaks tarbijakaitsele esitasin avalduse ka politseile ja politsei võttis meiega ühendust.Tegin täna veel kiire kontrolli, kas finnairi lehel on nendeks kuupäevadeks veel üldse mingeid pileteid, siis kahjuks ei ole.

tänaseks on ka meie reisi broneering tühistatud :(.

Käisin veel finnairi lehe kaudu ka bronni kaudu sees ja seal on ka meie bronn olemas. Printisin igalt poolt nüüd need välja. Suur suur aitäh Siberihunt.Ma loodan, et meil läheb hästi. Olen üritanud juba 3 korda Aasiasse pääseda, aga erinevatel põhjustel on juba ostetud reis ära jäänud. Hoian pöialt, et "kolm on kohtuseadus" on ületatud :).

checkmytrip.com näitab, et piletid olemas. www.viewtrip.com ei näita, et oleks.

Meie broneerisime ka Reisiks OÜ kaudu piletid Helsinkist Balile Cathay Pacificuga veebruariks ja saadeti kinnitus koos broneeringu numbriga. Pileteid ei ole aga siiani saanud, kuigi broneering saadeti detsembri alguses.

Tere Kas keegi teab praegu mingit lendude soodukat,et Goasse lennata? Magasin eelmisel nädalal superpakkumised maha. Plaan lennata veebruaris 2015. Aitäh

Aitäh Naabrimehele ja snaxezile. Nüüdseks piletid olemas.

Kas keegi oskab soovitada, kust saada veebruari keskpaigast alates soodsaid lende Taisse?

To Aaro: mina kirjutasin neile juba üleeile ja vastust ei ole tänaseni. Helistasin neile täna ka ja küsisin infot. Soovitasid ikka meili saata. Aga küsisin, et kas on pigem alternatiivlendude leidmine või raha tagasi, siis preili teisel pool toru arvas, et arvatavasti siiki raha tagasi. Minu reis pidi hakkama veebruari teisest poolest.