merytm
Reisihuviline
merytm
Liitus Tripiga 13 aastat tagasi
3 meeldimist
1 mittemeeldimist
3 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

katriina - Aitäh vastuse eest! Ma sain automaatvastuse oma taotlusele, et menetlemise aeg võtab kuni 10 nädalat.

0
0

Tänan kaasa mõtlemast! Ostsin piletid siiski ära, sest mugavamad lennuajad ja lühem reisiaeg on hetkel väikesest rahalisest võidust olulisem. Sinna juurde veel see aspekt, et nüüd saab kohe reisiplaane tegema hakata. :)

3
0

Tänan vastuse eest.  Lastel on esmane vaktsineerimine tehtud (hiljuti aegunud), seega sain kinnitust, et test pole vajalik. Reisi Targalt info on ebatäpne.

0
1

Tere! Samuti ees lähiajal reis Portugali ja küsimus COVID-19 vaktsineerimise/testimise kohta. Nimelt annavad Reisi targalt ja Reopen Europe pisut erinevat infot. Reisi targalt järgi on testi tegemise nõue kõigil, kellel vaktsineerimisest möödunud rohkem kui 270 päeva.. Reopen Europe (vt allpool) ütleb minu meelest, et alla 18 aastastel piisab ka esmasest vaktsineerimisest olenemata aegumisest. Kuidas teie seda mõistate või kas on ideid, kust küsida? Tänan!

Proof of full vaccination.
Validity: between 14 and 270 days after the full primary vaccination series was administered, or until further notice after the booster dose. For people younger than 18, the primary vaccination series is valid until further notice.

0
0

Tänud kommentaaride eest. Küsimus polegi niivõrd rahas (kuigi suure pere peale tuleb kokku üsna kopsakas summa) kui selles, et taoline ootamatu nõue jätab asja juurde kuidagi kehva maigu. Edaspidi Estouri enam ei kasuta.

0
0