natalia 12

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Loeme siis edasi: 5.1.3. Teavitama Reisijat koheselt suuliselt või kirjalikus vormis reisipaketi hinna tõusust või mingi olulise reisiteenuse muutumisest või reisi ärajäämisest. Samuti avaldab Reisikorraldaja nimetatud muudatused veebilehel: www.estour.ee.

Las panevad tähtsama informatsiooni veebilehele!

Estour petab oma kliente

Tahan jagada oma kogemusi estour`ist reisipaketi soetamisel. Nimelt olen kinnimaksnud reisituusikuid tervele perekonnale kuid 21 päeva enne väljalendu hakkas turfirma nõudma minu käest lisa arve kinnimaksmist.

Põhjenduseks oli toodud: Kütuse hinnatõus maailmaturul põhjustas suvehooaja reisipakettide kallinemise Poliitilise olukorra teravnemine naftat tootvates piirkondades (Saudi Araabias, Liibüas ja Bahreinis) on kergitanud kütuse hinda maailmaturul rohkem kui 30%. Kütuse hinnatõus on endaga kaasa toonud ka lennutranspordi kallinemise. Seepärast teavitab Estour oma kliente, kes on ostnud oma turismituusikud, et seoses kütuse kallinemisega kuulub ühe lennukikoha eest juurdemaksmisele 15.7 eurot. Reisipaketi tingimustes on öeldud: „5.2.3. Reisikorraldajal on õigus tõsta reisiteenuse hinda, kui see on tingitud veokulude, sealhulgas kütusehinna, maaletulekutasude, sadamate- ja väljasõidutasude, teenusega seotud maksude või reisi suhtes kohaldatava raha vahetuskursi muutumisest. Reisitasu suurendamisest teatatakse reisijale vähemalt 21 päeva enne reisi algust.“ Tuginedes reisipaketi tingimustele palume oma klientidel, kes on ostnud reisid Türki, Bulgaariasse ja Kreetale, maksta ühe lennukikoha eest juurde 15.7 eurot.

Teie Estour