Milly1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Oskab keegi käinutest öelda, kas ajaliselt järgnevat jõuaks: 15.50 saabub lennuk Changi lennujaama Singapuris ning järgmine lend väljuks Johor Bahru lennujaamast (AirAsiaga) kell 21.20? Või oleks mõtekam Singapuris ööbida ja lennata järgmisel päeval?

ingak - räägi hindadest ka. Ega Osmanil mingisugust e-maili kirjutamise võimalust pole?

Okei, 2-päevane trip kahele läheb maksma ca532€. Ikka väga kallis värk :S

Tore kuulda! Aga millised hinnad Borneol siiski on? Ei leia kuskilt selle kohta infot :( marks66 - antud lehelt ei leia kahjuks majutuse bronni võimalust ega ka hindasid. Oskad aidata?

VillSihh - Ehk siis soovitad tegelikkuses hoopis mõne teise Malaisia saare sihtkohaks valida?

Vaatasin, et mais on Sri Lankal vihmaperiood. Kas see aeg on suhteliselt mõttetu sinna reisida?

ellip - Meie käisime mais Balil (1,5-aastase lapsega) ja peatusime selles hotellis. Asub Tajung Benoal, mis kuulub siiski Nusa Dua piirkonda. Samas pole ta ikkagi päris 5* hotellide piirkonnas. Võin kõigest lähemalt rääkida, kui huvi pakub!

To Janaa: Palju teil orienteeruvalt raha kulus? Me (2täiskasvanut ja 1,5a laps) minemas mais Balile 2 nädalaks. Hotell koos hommikusöögiga olemas. Kas transpordina on mõtet kasutada ainult autojuhti ja taksot. Või kuidas on busside, marsade ühendus linnade vahel? Ilmselt Sa väga kursis pole, aga ehk oskad arvata, kuidas on Bali varustatud väikelastele vajaliku kaubaga (mähkmed, purgitoit jms)?