sillusillu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
6 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Päris ammendavat vastust valuuta osas nagu ei saanud. Endal minek Eestist, enne seda mõned päevad USAs.

  1. EUR sulas kaasa ja kohapeal vahetada kohalikuks?
  2. USD kaasa ja kohapeal kohalikuks?
  3. Võimalikult palju kaardiga maksta?
  4. Kuskil mujal vahetada kohalikku kaasa?

kas saab ka USD maksta?

Tere! Küsiks siis kuidas hetkel kõige soodsamalt lennujaamast Puerto Rico-sse saab?

Suveks tööle USA-sse

Tere.

Plaan minna suveks USA-sse, plaaniga seal ka pisut tööd teha. Eelmine kord sai käidud ESTA reisiloaga, kas sellega minnes on võimalik ka ajutiselt tööd teha? Kas sellisel juhul on võimalik ka ametlikult tööd teha? Nende kodulehelt konkreetset infot ei leidnud, küll aga oli kirjas, et see on mõeldud neile kes reisivad töö või puhkuse eesmärgil.

Aga milline on lihtsaim viis ja ka odavaim , et panna sularaha Hollandis kontole ja siis see Eestis näiteks Swedbankist välja võtta. Tegu ei ole millegi salajase ega kriminaalsega. Summa on mõned miljonid vanas rahas.

Nii, olen nüüdseks olnud juba 11 päeva Las Vegases, vanema volitust pole kaasa võtnud ning seda pole ka Helsingis, Pariisis ega ka LA-s küsitud. Piiriületus LA-s läks üsna kergelt( Hello!, viipekeeles näitas kuidas anda näpujälgi ja pilti teha , tempel ja welcome to USA). Sõbralt küsiti lisaks veel kus me ööbime ja reisi eesmärki. Tagasi lendame 20. september. Vegases on väga lahe, soovitan kõigile, ainuke halb asi on, et ma olen 16 aastane ja alla 21 pole siin tegelikult just eriti palju teha !

Kas kellelgi on alaealisena küsitud piiriületusel ka vanema volitust vms? Endal 25. august, kuid olen vaid 16a vana ja seega mõtlesin, et ehk läheb midagi sellist vaja? rahuldavat vastust ei siiani saanud ei USA saatkonnast ega EV välisministeeriumist.