CustomX

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käidud, tehtud , nähtud, 3 nädalat kokku ja autoga trip õigustas taaskord. Teekonnast niipalju, et mindud sai Warsaw-Poznan-Berliin-Nürnberg-Lyon-Perpignan-Barcelona-Valencia jne. Tagasi Lõuna Prantsusmaa kaudu ja siis -Marseille-Nice-Monaco-Genova-Milaano-Shevitsi kaudu üle alpide, mis oli väga emotsionaalne-Nürnberg-jne sama tee. Berliinist Poznanini on ka uus kiirtee valmis ja sujub hästi. Kokkuvõttes kiirteede maksudele kulus üksjagu, aga see oli ka teada, nt Shvetisis sel aastal aastamaks 38€.

Seda kütusehinna juttu rääkis mulle ka 1 staazikas rekkajuht, aga nende masina paagitäie kõrval on meie sõiduauto oma nagu vann vs sõrmkübar :D

Tom on teejuht nagunii, aga IQ Routest ei tea ma midagi :)

Mul minek nüüd kohe aprilli alguses ja tõenäoliselt siis teeremont E67-l täies hoos. Uva kirjeldatud Katowice, Brno, Viini teed pidi käisin eelmise aasta septembris Toscanas edasi-tagasi ja oli OK. Üle Wroclawi Görlitzi ehk E67 pidi on teekond lühem vast ca 70km, mitusada km ei tule kuidagi. Saab ka minna Dortmundi ja Luxembourgi kaudu Nr 1 teed pidi, siis tuleb ca 100km pikem kui minna A2 Berliini Nürnberg teede E9 ja E5 kaudu. Kõik nad jõuavad Mulhousi ja sealt Lyoni peale edasi, eks sõltub just kellaasjast millal sõita. Pean improviseerima.

Tegelikult vist see kiiretee ikka väga valmis ei ole, ikka jääb A2 Poznan jne

Tänud. Endalgi oli esmalt sama plaan, siis aga kuskilt lugesin, et A 2 kaudu. 2011 a Innsbrucki peale vist läksime sealt kaudu, aga päris hästi ei mäleta ka enam, võin eksida. Meil kiiret ei ole, saab rahulikult ööbida kus juhtub, aga asjatult ei taha ka kulgeda.

Terv. Minek autoga Valencia kanti. Sama küsimus mis Shaquillel: kas minna Warsawist E 67 pidi Wroclaw-Dresden-Nürmberg jne peale või Warsawist A 2 pidi Poznan Berliini ja siis Frankfurti suunas ?

Cx.

Väga põhjalik kirjeldus kapal ja leidub ka üht-teist kasulikku. Meie plaanime minna sept. alguses Arezzo-Firenze piirkonda "agritallu" sööki-jooki-loodust nautima, ümbruse linnu-kohti vaatama, st. puhkama. Teine reisija on Toscana fän ja Itaalia teadja, mina riskikuller :). Väga täpset marsruuti koostanud ei ole, mõned peatused,ööbimised, bronnid tee peale a´la Viin, Veneetsia. Teiste trippijate tegemisi tasub ikka arvestada, aga otse nende tegemisi aluseks ei võta ja ei lase neist ka eelarvamusi tekkida. Reis peab suht ise välja kujunema, liigne kiirustamine ja teadmine võimalikest takistustest seab kammitsad. Hea on jätta endale võimalus põigata sinna-tänna, kui tuleb mingi meelemuutus või huvitav koht, sedasi saab hea. Kuidagi ikka kohale jõuab ja nii ongi põnev ning riskimoment ka olemas, kerge seiklus. Tagasitee jätamegi vist lahtiseks , eks see kujuneb välja ise, kust kaudu ja millal. Muidu läheks nagu komandeeringusse kindlaks ajaks ja kokkulepitud kohta:D Eks paistab, mis saab.

uva, ok siis kui uuesti lugeda. Austrias olen isegi kohe maksu maksnud ära, sai paar kuud tagasi Söldenis käidud autoga, aga Itaaliast ei tea autoga sõites midagi :) Edal minek suve lõpus, seega alles vaatan kui pikalt olla ja kaua sõita, sihtpunkt on Arezzo-Siena kandis.

Tänud vihjete eest. Logistika enamvähem klapib juba. Kuna juhte on 1+ 0,5 siis pean ikka öömaja võtma. Kas mingit kohta seal Katowice sektoris E75-l ei oska soovitada ? Verso, ma saan aru et kiirteedel sõitmiseks tuleb vinjet ära osta juba Austrias, selleks et seda mitte teha Itaalias kus kulub palju aega?

Verso, kui peatuda ja minna Katowice juurest edasi Veneetsia poole, kas siis peab suunduma Brno-Wien-Graz-Villach-Udine, või peab Ljubljana peale hoidma või on veel mingeid variante? Eesmärk on Tallinnast Firenze kanti ühe ööbimisega minna, startides varahommikul kas neljap. v reedel. Veneetsias tahaks kas minnes või tulles ka ära käia. Veebruaris käisin Austrias alpides Warssav Nürmberg München kaudu ja oli ok, aga Itaalia poole ei ole autoga käinud.