trip-krainetrip-ukraine-dark

condor1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

5 meeldimist
8 postitust
14 kommentaari
Viimased kommentaarid

Transiidil ei nõua Poola,Leedu, Slovakkia, Tšehhi jne midagi. Mis nõuetest sa räägid? Piiridel kontroll puudub ja kedagi pole sind kinni pidamas. Ja kui riigis sind keegi kinni peab, oled transiit reisija ja kõik. Ja kui soovid kuhugi riiki jääda, siis täidad selle riigi poolt nõutava elektroonilise passi.

Eestist minnes autoga euroopa poole, täitke ainult Läti elektrooniline covidpass, Leedu transiidil seda ei nõua, käidud ja kogetud. Reisitaralt lehel on kirjas küll, et tuleb transiidil täita. Küsitud korduvalt piiril olevatelt piirivalvuritelt. Poola sisenedes ei nõuta midagi, kontroll puudub piiril. Poolast Tšehhi minnes autoga, samuti piiril kedagi pole, sama Ungari, Slovakkia piiridel. Transiit on lubatud neis riigis 12 h. Keegi seda ei kontrolli. Austriasse sisenedes on piiril kontroll, kes küsib covid tõendit või läbipõdemise tõendit. Aga piiril inimene lihtsalt vaatas telefonis olevat QR koodi, keegi seda ei skänninud.

Läti tollilt küsitud,tagasi naastes oma koju sihtriiki ei pea tegema neg testi.

lähiajal juba start.Kestvuseks nii 3-4 nädalat,Kirjutasin sõnumisse

Caminito del rey seal on päris ekstreemne matkarada.Asub.Malagast umbkaudu 60-70 kilti.

Olen mina sõitnud paljudes euroopa riikides ja sõiduautoga,mis jääb alla 3,5 t.Kui sa ei kasuta kiirteesi,seda saab GPS vältida.Pole kusagilt ostnud seda Vinjetti.Tean vaid et Sloveenias tõesti on kontroll väga tihe ja seal on nõue ka sõiduautole.

Riiast olen ise lennanud Maltale,on küll ümberistumised mõlemal suunal.Aga piletihind edasi tagasi oli 96 euri.Tasub oodata,vaadata pakkumisi.

Uurin,kas GPS Slovakkias,Hungaris mind jänni ei jäta`?Kas kuvab kõiki teesid?