huub

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tervitus! Kontaktisiku väli viisaankeedil tekitab natuke segadust, äkki keegi oskab aidata. Kas sinna läheb Eestisse/Soome jääv kontaktisik, kellele vajadusel probleemidest teatada? Või on see konkreetselt seotud ainult viisa vormistamisega ja ma võin sinna enda pere ankeetidel iseenda panna?

Tai saatkonna leht on natuke müstiline. Ankeet küll olemas, aga ei ainsatki juhendit selle täitmise kohta.

EDIT: Juba leidsin vist. Reisieksperdi leht ütleb nii:

  • 1 ankeet (100% korrektselt täidetud, koos täpsete aadressidega/posti indeksitega, sugulase kontakt (ei sobi reisibüroo kontakt), sinine pastakas, ei sobi koopia)

Rivistan ka ennast üles. Meil plaanis minna novembris või detsembris ja kohal olla 2 kuud. Mineku aeg sõltub kah suuresti lennuhindadest. 2 täiskasvanut ja 8-9 kuune laps.

Huvitaks ka see Riia pakkumine, endal pole hetkel midagi sellist silma jäänud. Hetkel ainult see Lufthansa oma, aga kui sinna veel Phuketi lend otsa liita, siis eriti võitu pole.

Aitäh vastuste eest. Ega keegi ei tea, kas Phukesti rahvas on endiselt aktiivne? Viimased uudised eelmisest aastast ja hinnad ka kõik veel kroonides. Lehe enda kohta aga ainult kiidusõnad, väga palju kasulikku infot :) Hetkel kaldub valik ikka sinna Phuketi poole.

Lapsega kaheks kuuks Taisse

Tervitus, olen küll hunniku teemasid läbi tuhninud, aga teeks asja siiski konkreetsemaks :) Plaanis siis novembris või detsembris umbes aastase lapsega kaheks kuuks Taisse sõita. Äkki on kellelgi mingeid soovitusi. Kõigepealt siis sihtkoha osas. Ööelust väga huvitatud pole. Tahaks rohkem või vähem ringi liikuda, loodust näha, rannas lesida, snorgeldada, elevandi seljas sõita, dzunglis käia jne. Kuna laps seab teatud piirid, siis võiks peamised asjad lähedal olla, samas võiks piirkond pigem rahulik olla (kerge vastuolu? :)).

Hotellituba pole 2 kuuks ilmselt mõtet võtta, seega plaanime korteri või väiksema maja üürida. On kellelgi sellega kogemusi? Internetis ringi tuhnides on mõned kohalikud eestlased sellist vahendusteenust pakkunud.

Siiani peamiselt Phuketi peale mõelnud, aga see vist pole just maailma kõige rahulikum paik? Krabi tundub olevat vaiksem, aga lapsega sinna liikumine ja sealtekskursioonidel käimine tundub olevat tülikam. On kellelgi veel ideid asukoha suhtes?

Aitäh, Karel