terjel

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Minge igal juhul läbi Bosnia !!! Fantastilised vaated!!! Ei mäleta küll, et teedega mingeid probleeme oleks olnud - pidime pidevalt peatusi tegema seepärast, et vaated olid nii võrratud, et pidi pidevalt pildistama, imetlema.

Käisime Horvaatias 2010. Marsruut: Poola (Krakow, Wielicka soolakaevandus, Auschwitz) - Slovakkia (Oravsky kindlus) - Ungari (Eger) - Horvaatia (Daruvar) - sõit läbi Bosnia ja Hertsegoviina (soovitan - fantastiline loodus, imelised vaated!!! Ööbida me seal ei julenud ning ka linnas peatust teha oli kõhe - aga see on ilmselt probleemist meie kahe kõrva vahel!?) - Horvaatia (Split) ..... Horvaatias külastasime kõike, mis seal ilus ja vaatamisväärne on.... tagasi Sloveenia (Nove-Mesto, Postonja)- ja sealt ikka kodu poole...

Olen ise suur koobaste jne maa-aluste tegemiste ;-) fänn ning oletan, et lastele ka põnev - seepärast soovitan Wielicka soolakaevandust ja kohe kindlasti Sloveenias Postojnska Jama!!!

Ma ei saa nõus olla, et majutuse osas juhuse peale ei tohiks loota!? Poolas käisime 2009 ja siis 2010 läbisõidul - mingeid majutusprobleeme ei ole olnud. Horvaatias samuti väga kerge majutust leida. Telk võiks ju igaks juhuks kaasas olla.... meie ka algul telkisime Horvaatias (räägiti ju siin foorumis, et muidu väga kallis!?) - olime juba 3 ööd telkinud ning ärasõidul küsisime perenaiselt, mis oleks hind toas olnud - tuli välja, et väga palju kallim ei olekski olnud :-D .

Ja mis sel telkimiselgi seal soojas viga on!? Kui varakult öömaja kinni panna, siis ei ole ju mingit vabadust - ei saa kusagil huvitavas kohas kauem olla, sest peab öömajale kihutama jne jne...

Materjali on veel kõvasti alles - kui huvi on, küsi aga ....

NB ! Kui keegi satub 112 km-le Warzawa-Katowice teel, siis seal on Hotel-Restauracja-"Gorski" - fantastiline majutus ja restoranis väga-väga maitsev söök!