sirelin2

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Raha Ungaris

Jah, kasutasin juba otsingut… info on üsna vana. Soovin teada värskemat infot: kas Ungaris saab kasutada ka eurosid või ainult HUF-e? Kuvõrd saab Budapestis maksta kaardiga ja kus võib vaja minna sularaha? Kui palju võiks olla sularaha kaasas, nt päeva kohta?

Aitäh asjalikele vastajatele juba ette!

Oleme praegu perega Horvaatias. Meie pere on kõige enam vaimustuses Makarskast, kus veetsime 4 ööd-päeva kohapeal. Hetkel oleme Krki saarel Baškas, ka siin on lebotamiseks mõnus rand. Rannas on võimalik rentida rannatool ja -vari, kohvikud igal pool lähedal, vesi mõnus ja sini-sinine. Makarska on kaugemal, Krk lähemal. Kuid meie arvates Makarska kordades ilusam ja elamusi pakkuvam. Väike hubane linn, igal pool super vaated, palmid, lopsakas ja eriline loodus, kohvikud. Mõnus jalutada, rannas olla jne. Kortereid pakutakse pea igal pool. Meie broneerisime enne booking.com-i kaudu ja jäime rahule. Mina võin öelda, et ei vasta tõele, et üheks ööks ei taheta anda. Hetkel oleme apartemendis, mille võtsime kaheks ööks, ühe öö olime Šibenikus. Meil oli ette borneeritud. Toredat reisi teile!

Sularaha Horvaatiasse

Plaan minna juba laupäeval Horvaatiasse ja olla seal 9 päeva. Kui palju võtta kaasa kunasid ja kuivõrd eurosid? Ööbimised broneeritud booking.com kaudu, ööbimiste eest peaks saama maksta eurodes, kuna broneeringud näitavad hindu eurodes. Kuid kui palju arvestada raha kohapeal kulutamiseks? Kuivõrd saab maksta kaardiga ja kuidas nad suhtuvad eurodesse või eelistavad ikka kohalikku raha? Läheme perega, seega rahaliselt arvestame nelja inimesega.

Olen Trip.ee-st vastavat teemat põhjalikult uurinud. Värskemaid andmeid ei leidnud.

Tänud asjalikele vastajatele ette!