Pets11

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kannan ette, hetkel oleme Lublinis. Hotel Focus, Al. Krašnicka 80, 3 voodiga tuba 170.-zl.(u.43 eur)ilma hommikusöögita. Väga ok koht ja ka öösel voib tulla. Kohe Rzeszowisse mineva tee ääres. Ainuke jama ongi see tee, kuna müra kostub aknast sisse. Hommikul startisime Tallinnast täpselt 7.00, hotelli ette joùdsime 22.30. Läbitud maa 1040 km.Poola piiri ületasime, umbes täpselt 16.00. Koik sujus üldiselt suurepäraselt. Autosid suht vähe, tihedam sebimine algas Leedu-Poola piiri ümbruses. Ka rekkasid oli suht palju. Augustowi- Bialystoki teel oli autosid suht palju ja paras "andmine" käis. Toènäoliselt mängis oma osa ka kellaaeg, rekkasid olid aga moned üksikud. Teed suht kitsad ja ka pikiroopad. Teeremonte praktiliselt ei kohanud, paar üksikut foori(väiksemat sorti kaevetööd). Oli näha ka moningaid uute teede-viaduktide ehitusi, need aga liiklust ei häiri. Uvale,Bialystokist soitsime läbi ja seega jäi ümbersoit nägemata. Meie väike GPS arvas, et voks meid Lublinisse saata, läbi Valgevene. Ońneks märkasime, et miskit jama ja votsin kasutusele ka auto enda Gps-i. Siis aga olime sunnitud juba läbi linna so`itma.

Ahoi,

Milline meeldiv üllatus, kohe hakkas head noù tulema. Loomulikult teen sellest infost ka prindi ja siis kuskil tee ääres ajan näpuga järge ja üritan GPS-i nimesid sisestada.
Hea meelega stardiks laup. aga kaasa peab tööl olema ja seega ei jää muud üle kui pühapäeval ise tubli olla. Kardan, et üle 1000 km ei kannata soita. Eks peab siis ära kannatama, onneks ei oska karta kuna esimene selline reis.
Plivicka asjus,arvasin, et see on kogu päeva teema. kui ohtul kohale joùda, tuleks vormistada (kuskil legaalses kämpingus voi O´unaaias loomulikult) 1. öö ja peale pargi külastust 2. Juhul kui 2. jääb ära, kasutan kindlasti järjekordset Uva head soovitust ja kimame Lokva Rogoznica peale ja "varbad vette".
Tänud ka Raiksile heade soovituste eest. Kavatsen endale hankida nii päikese, ilusa looduse ja ka koige muu meeldiva, mis hea reisi juurde voiks kuuluda, mürgituse.Külma veetemperatuuri ei karda, ei peagi olema 25¤C. Ońneks varustus on meil üsna korralik, nii tehnika kui ka autonoomse äramajandamise osas. Kahju ainult, et teistes riikides ei ole sellist supergeniaalset lüket tehtud, nagu meie RMK teinud on. Teisalt on see ka moistetav,riigil vaja teenida ju raha (Horvaatia). Poola trasside ääres elavad inimesed, saavad koristada aga "kallite transiitkülaliste" jälgi. Tänud RL, väga hea info. Loodan, et teema elab foorumis nüüd oma elu edasi. Kindlasti jälgin reisil olles teemat ja kui midagi olulist teel näen, annan teada. Läpakasse tehtud ka eraldi dokument, heade noùannetega ja igaks juhuks prinditud variant kah olemas. Kui lugejal tuleb moni huvitav koht veel meelde, kuhu tasuks shoppama minna, andke kindlasti teada. Teema on tähtis, kuna tahaks so´ita ige poe ette, anda kaasale auto teine voti (et saaks oste autosse tassida) ja kokku leppida aeg, millal reisi jätkame. Hirmsasti tahaks vältida olukorda, kus 3 tundi hiljem avastatakse, et see keskus on ikka jama ja läheks otsiks nüüd ka mońe asjalikuma.

Trip.ee on tänu Teile, kes oma panuse annate, SUPER!!!