teetk

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mis asi see Sky24 on, on see ikka usaldusväärne, mingeid salajasi lisamakse ei ole või mingi monkey business?

Delfis nägin nende silmanägemist äravõtvat reklaami, vaatasin Pariisi pileteid juuliks ja nad pakkusid 98€, mis on mingi kolm korda odavam kui mujal. Ei julgenud ära osta.

On kellelgi sellega kogemusi olnud, on need ikka reaalsed lennud ja lisatasusid pole?

teetteet

Ats,

Seal võib olla selline kord, et kohalikud saavad üle, aga väljamaalased mitte. Kahtlane igatahes.

Veel üks variant on, nagu motoreporter tegi: praamiga Ukrainast Gruusiasse üle Musta mere. Võtab mõnda aega ja laev on iseenesest porno, aga lõppkokkuvõttes võib olla isegi kõige muretum variant. Eriti kui seltskond kärab.

Vt nende blogi: http://emm.ee/blog/?p=216, http://emm.ee/blog/?p=218, http://emm.ee/blog/?p=221

teetteet

Tänud pakkumast. Tahaks minna juuli keskel. EAir pakub sel ajal hinda pealt 350€, Hel-Pariis lõpetab tegevuse alates 7. juuli:(. Nii et tuleb veel vaadata.

Aga ikka, punk, rokk ja roll Pariisis, on kellelgi kogemusi või arvamusi?

teetteet

Oskab keegi midagi arvata Pariisi alternatiiv-värgist nädalakeseks: underground klubid, punk ja metal urkad jms? Mis võiksid õiged märksõnad olla google otsingu jaoks? Paris underground ei ole sobiv, sain teada :)

Ühtlasi, mis võiks olla hea lennuvariant Pariisi? Leidsin Finnairi 207€, kas keegi on mujalt oluliselt odavamalt saanud?

teetteet

Termini-lähedased hotellide tänavad on ses mõttes natuke pelutavad küll, et suht palju on mitte-põhirahvuse esindajaid ja döner-kebabi saab kergemalt kätte kui pitsa, aga samas, kui säilitad mõistlikud ohutu käitumise kombed, ehk ei lõuga, nori tüli ega ole väga purjus, siis vaevalt et on suuremat ohtu kui Tallinnas.

Itaalias on august jätkuvalt puhkuste kuu, mis tähendab, et paljud kohalike kohad on kinni. Aga samas, kui otsida, siis jätkuvalt leiab ka normaalseid kohti. Turistikoha leidmine on lihtne: kui tänaval on väljas ingliskeelne menüü, siis hoia eemale :). Aga kohe seal kõrval võib olla väike tagasihoidlik uks päris-itaallaste kohta. Ja päris-rooma ei lähe tegelikult nagunii puhkusele, majad jm kivid jäävad kohale, turistid samuti, nemad on rooma pärisosa vist juba igal aastaajal. Küll võib augustisse sattuda uskumatult kõva kuumalaine ja arvestades rooma asendit all orus võib päris ebameeldiv olla põhjamaalase jaoks.

Buss ei sobi kindlasti, just sellesama loksumise pärast, mingi suvaliselt komplekteeritud seltskonnaga päevi koos olles ja ka kohapeal tahaks olla rohkem kui kolm päeva. Olen valmis pisukese mugavuse eest natuke rohkem maksma ;)

Tuhlasin ise veel ringi. Mõned tunnid seljataga ning tulemus ikka suht sama. Parim variant, mille leidsin, oli 165€ Bookingouse'i kaudu, aga algusega Helsingist. Kui liita sellele laevasõit + kohalik transport Helsingis, ei tule enam soodsam. Ühtegi sõpra mul kah Helsinkis ei ole, kes saaks ära visata....

aga ma ei ole veel alla andnud...

aaa, paketikat ma ei taibanud vaadatagi.

Kui hinnad sellised on, siis tasub isegi vist neid vaadata. Oleneb ka lisaööde maksumusest ja muudest pisiasjadest.

Aga igaks juhuks uuriks ikka ka omal käel majutuse leidmist. Oskab keegi soovitada, mis oleks kõige õigem tee, kas kohapealt vaadata või bronnida?

teetteet

Tere,

Rainer, suured tänud:).

Surfasin neis soovitatud lehekülgedel ringi ja tundub, et praegu on kõige odavam pakkuja ikkagi finnair.

Mida kogenumad lendlejad soovitavad, kas pigem oleks mõistlik kindla peale minna ja finnairi piletid kuu aega ette ära osta või saab loota, et näiteks tsehhiõhk teeb mingi -25-30% kampaania lähimatel nädalatel?

Ma ise kalduks isegi kohe piletite ostmise poole, sest vaevalt keset suve ja suuri sõitmisi keegi hakkab alesid pakkuma ja samas mida lähemale reisile, seda kallimaks piletid lähevad. On mu loogika õige?

Muide, kui otsin mingit odavat hotelli prahas, kas pigem on mõistlik kohapeal natuke ringi vaadata ja tingida või tuleks samuti ette ära bronnida, et üldse mingit kohta saada? Üks tuttav rääkis kunagi ammu praha bussipeatuses magamisest seoses hotellikohtade puudumisega, aga see oli jupimat aega tagasi. Keegi praegust seisu oskab kirjeldada?

vihma ja päikest

teetteet

Kuidas lennukiga Prahasse?

Tere,

On soov külastada Prahat juulikuus, lennukiga sinna ja tagasi. Eesmärgiks veeta pikk nädalavahetus kuni viis päeva seal, käia Šveijki lahingukuulsuse radadel ja muidu niisama elu nautida.

Küsimus selles, et kust saaks kõige mõistlikuma lennupakkumise?

EAir küsib mingi 460+€ Finnairiga saaks ~190–230€ AirBalticu veebist sain aint seda aru, et neil otselendu või läbi riia lendu pole. Veeb olin neil selline porr, et suurt s…agi ei saand pihta.

Easyjeti saaks läbi Londoni suurusjärk 240€ eest,aga võimalusel prooviks odavlennufirmade ümberistumistega lende vältida. Ryanair lendab aga üldse Brnosse ja Tallinnast saaks sinna läbi Milano, mis on liiga segane lendamine.

Esmapilgul tundub, et Finnair on päris säästupakkumine:). Aga ma olen kuulnud mingitest firmadest või veebidest, kus saab aegajalt ilgelt soodsaid pakkumisi ja lende, mingid viimase hetke pakkumised vms. Oskab keegi ehk viidata mõnda sellist, kiikaks igaks juhuks veel pakkumisi. Kunagi rääkis keegi midagi IcelandAirist, kust sai imepakkumisi aegajalt, aga see ei tundu Eestist lende pakkuma. Kas on kuskil sellist pakkujat, mis pakuks algust Tallinnast või noh Riia-Helsingi kärab kah, kui hinnavahe on oluline?

teetteet

Vaata ka carjet.com pakkumisi. Ise olen korduvalt erinevates lennujaamades seda kasutanud ja seni täiesti rahule jäänud nii hinna kui kvaliteedi osas.

Ja ma ei pelgaks seda teistpidi liiklust ja käiskäikudega harjumist. No paar korda kolksatab käsi uksetaskusse ja mõned korrad läheb suuna asemel kojamees sisse vms, aga üldiselt pole hullu. Vähemalt mitte väärt seda olulist hinnavahet, mis on euroopas auto ja manuaal kasti rendi vahel.