helen7707

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kuidas ikkagi selle telkimisega kiirteede ääres on? (Saksamaa, Prantsusmaa, Hispaania?)

Tere. Kunagi aastaid tagasi sai käidud autotripil mööda Euroopat. Nüüd on jälle plaan minna. Aga läheme mehe ja 3 lapsega, 11a, 4a, 2a. Teada on maad kuhu sõidame ja umbkaudne summa, so 1500 eur. Kütust arvestasin ca 10l/100 km ja hind keskmiselt 1,4 eur/l. Mõlemad on ilmselt väikese varuga kui põhiliselt tankida odavamates maades ( mitte saksamaa).
Plaanis teekond Eesti-Läti-leedu-Poola-Saksamaa-Prantsusmaa-Hispaania. Võimalikud on plaanide muutused vastavalt tujule.
Me ei ole väga plaanide inimesed, pigem kavatseme liikuda nii nagu õigem reisil tundub, seega ei pea arukaks täpseid ööbimise kohti kinni panna. Küll aga teen eeltööd võimalike magamiskohtade suhtes. Kogemused on näidanud, et reisil võib väsimus tulla nii järsku, et oled valmis magama ka Barcelona bussijaamas(politseile meie plaan ei meeldinud).
Olen siit tripist püüdnud leida infot selle kohta, et kas võib siis magada kiirteede ääres seal taskutes kus on bensujaamad ja piknikulauad jne? Mäletan et eelmine kord sai magatud, aga nüüd olen kuulnud et seda ei tohi teha tegelikult? Ma ei mäleta kas seal oli ka teisi telke peale meie oma? Rekkad olid küll. Olen väga tänulik kui keegi annaks infot kes on niimoodi ööbinud ja kus maades ja kas seal on ka teisi telgitajaid olnud? Hädapärast saaks muidugi magada ka autos, aga kuna rahvast palju, siis oleks see küllaltki ebamugav. Tänan ette vastuste eest!