oaas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

4 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

AITÄH!
Olite kõik mehemoodi abiks küsimuse lahendamisel!

Hei johhaidii-selle kriidi ja suhkruga oskan su meelsust positiivses suunas ravida. Sa ei aidanud oma postitusega mind sugugi-kas see oligi su eesmärk? Mossita edasi!

Rautatietorilt saab ju rongiga otse lennujaama. Rautatietorile saad trammi või bussiga, kõik toimib ühe piletiga.(seudolippu)

Egiptuse kuurordi puhul on kindel ainult päike ja võrratu meri, kõik muu võib muutuda väga kiiresti. Arvan,et Euroopa turist vahetab sealsed kuurordid stabiilsemate ja turvalisemate vastu ning uus "tulemine" võtab aastaid ja seda ainult riigi stabiilsena püsimisel.
Egiptuse puhul ei saa panustada sellele, et "nad ju turismist elavad", sealseid inimesi panevad liikuma teised tegurid. Loodan,et riik suudab keerulised ajad võimalikult rahulikult üle elada.

Lgp Tarmo

Mina ei ole kusagil mujal seda teemat arendanud, kirjutasin asjadest nagu nad olid, järeldused teeb igaüks ise. Ei taipa, miks oli Sinu viimane kommentaar vajalik, kas seepärast, et ma ei arva asjadest nagu Sina....Head puhkust kõigile!

reisisime Hurghadasse 11.11.11, kohapeal transfeerbussis selgus, et meie 2 kuud tagasi valitud ja makstud hotelli me ei saagi, vaid linna teise otsa nn samaväärsesse.Loomulikult ei olnud me sellega nõus. Vaidlesime ja saime Tallinnast lubaduse jrgm päeva kella 12 asi korda ajada. Teine päev möödus sms ja telef. kõnede saatel, 16.30 sõitis ette transf. et meie valitud piirkonna teise hotelli sõita, õnneks oli hotell igati tasemel.Punkti pani reisile lennujaama transf.-meile ei tuldud järgi-ootasime 4.50st ja saime lõpuks kella 7. lennujaama, õnneks polnud reisijaid palju ja reisidokumendid kiirelt vormistatud(vahemaa lennujaam-hotell 7km)

Loo kokkuvõte: goadv.-ga võib reisida kui närvid terasest ja aega laialt käes.Meie klientidena täitsime punktuaalselt oma kohustusi, goadv mitte.
Kohapeal oli reisisaatjast inimlikult isegi kahju, kuigi ega ta päris süütu ka polnud. Igaljuhul- Tervitused Gretale kõikide jamade lahendamisel! Mulle jääb arusaamatuks goadv 24/7 telefoni mõttekus- kunagi sealt operatiivset abi ei saa. Goadv logistika ligadi-logadi, ilmselt ei täideta ega kontrollita töötajatele pandud kohustusi või polegi need täpselt fikseeritud, sellest tulenevalt kasvavad jamade lahendamiste kulutused, mis kõik oleksid täpsema töökorralduse juures minimeeritavad ja kliendile sõbralikumad, praegu toimub mingi loterii-kas läheb hästi või mitte.
Ahjaa, unustasin mainida, et meile pakuti goadv kulul üht lisaööd samas hotellis, millest loobusime, sest polnud arvestanud pikema Eestist eemalviibimisega.
Kas reisiksin goadv-ga veel-vist võtaksin riski-hind määrab ka .

Käisin just Soomes matkakaupa ostmas, Retkiaitta Tammistos(asub Jumbo ostukeskusest jalgsikõnni kaugusel), no tõesti hea valik ja matkasaapad olid suures allahindluses, joped väga suures valikus ja mis peamine, selles poes müügil väga kvaliteetne kaup. Kahjuks Eestist ei leidnud sobivaid.