upsti

Reisisell, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Tänud abi eest! Vaatangi erinevate ilmaennustus kaartidel näitab suht normaalselt 35-38 kraadi aga juttude järgi olen kuulnud et ei tasu seal sellel ajal olla et on väga kuum. Sellepärast olengi segaduses ja palun abi.

To Laks Kuidas seal aastavahetusel ilm on? Kas soe? Tänan!

Kuidas oleks kõige odavam Barcelonasse sõita?

Soov pikem nädalavahetus Barcelonas teha aga ei leia kuidagi odavaid lennupileteid. Kellegil võibolla on kogemusi kuidas sinna lennata odavlennufirmade kudu. Tänan!

Ryanair pileti tühistamine

Ostsime 4 piletit Milanosse aga nüüd kui lennuni on jäänud 3 nädalat selgub et üks reisia ei saa tulla väga tõsistel põhjustel. Mis võimalused on raha tagasi saada või on mingid teised variandid olemas. Vahetus ei tule ka kõne alla.

Tere!

Kas keegi oskab öelda, kas Slovakkiasse on mõtet aastavahetuse nädalaks suusatama minna. Ma mõtlen just lume tõttu. Kõik kirjutavad veeb- märts aga jaanuarist, detsembrist ei loe midagi välja.

Tänan!

Albatros Jungle Aqua Park

Jätsin kogemata panemata. Tänan tähelepaneku eest!

Palun natuke rohkemat infot Aqua Park Hotelli kohta. Mis reisibüroo kaudu reisisite ja kuidas kirjeldate olukorda sealses hotellis. Randa ja randa viivate busside liikuvust, hotelli territooriumit, kas tõesti on nii suur kui piltidel paistab ja kas need veepargi mäed on terve päeva avatud ja kõigile hotellis viibijatele kasutada, kesklinna kaugust, veepargis kas on soojendusega basseinid ja kas õhtul on lastele mingeid tegevusi. Mis täiskasvanutel võimalikud tegevused hotellis.Tänan!