Rebanekanadas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi
0 meeldimist
0 postitust / 3 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Soovitan ka omaltpoolt mitte märkimata jätta. Need maad kuuluvad ju Commonwealth liitu, mis teadupärast omavahel infot vahetavad. Mina tegin selle paberi Austraalias ära (http://rebaneaustraalias.wordpress.com/2011/02/17/karistusregistri-valjavote/). Eestist taotledes tuleb kindlasti teha passikoopia ja see notariaalselt kinnitada. Koopia peal on olulised andmed notari aadress, nimi, telefon (peaks olema umbes 300 krooni). Teine vajalik paber on siis rahakaart, mis mõeldud väljamaksmiseks Austraalia Föderaalpolitseile, see info on taotlusvormis kirjas. (http://www.afp.gov.au/what-we-do/police-checks/national-police-checks.aspx). Ma ei tea kuidas täpselt seda Eestist teha saab ja kas see on võimalik.

Kui võimalik, siis keegi võiks küsida Austraalia pangast, et kas saab teise inimese nimel rahakaart saata (siis teeks kellegi tuttava tuttav rahakaardi valmis ja positaks teile Eestisse). Lisaks võib muidugi küsida Austraalia Föderaalpolitseilt, kuidas raha neile välismaal olles edastada tuleks.

OI oi liiga kallid on teie piletid. MIna sain http://www.canadianaffair.com/ lehelt Londonist-Torontosse 183 inglise naela ja Tallinnast-Londonisse Rayanairiga 63 Dollarit (kokku ca 4000 krooni) info on üleval siin http://rebaneaustraalias.wordpress.com/2011/05/20/viimane-aussiteemaline-postitus/ ja need olulised lingid saab leida lingivihikust siit: http://www.facebook.com/pages/Eestlased-Kanadas/231218540227477?sk=notes