an.nu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi
0 meeldimist
0 postitust / 2 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Lisan nö "hea tagasiside" ning kinnitan, et ei ole Goadventure töötaja. Olen hoopis teema 2.kommenteerija, kes oli enne reisi väga mures, et on endale ja oma lastele (19-a ja 12-a) teinud suure karuteene nimetatud hotelli minnes.

Kuid ei olnud mingit põhjust mures olla peale Jaanipäeva alanud reisil. Kõik toimis:

  • saime merevaatega toa - tõsi küll, oleks võinud saada ka toa, mille aknad vahtisid teise hotelli akendesse.
  • söök oli maitsev ja mitmekesine - lõunasel külmlaual näiteks 40 (!) eri sorti salatit. Menüü oli päeviti küll suht sarnane, kuid iga päev ei pea sööma ju kõiki roogasid. Supid ja põhiroad vaheldusid iga päev.
  • 4-6 sorti külmi mahlajooke ning 6 sorti kohvi-kakaod + tee oli vahetpidamata saadaval (automaadist). Lisaks õlu ja alkohoolsed joogid (tuli baarist küsida).
  • merevesi oli soe - vähemasti nagu Pärnu laht kuuma suvega . Küsisin spetsiaalselt järele - öeldi, et see hooaeg oli kevad tõepoolest pikalt külm ja vesi samuti.
  • pontoonsild oli kõndimiskõlbulik - kuigi õhtuks ning suure lainega päevadel korjati turvalisuse huvides sillale pealemineku kohalt laudplaadid üles (siis nägi tõopoolest välja nagu rauast vare).
  • animatsioonitiim tegutses hommikust õhtuni ning rääkis kamba peale türgi, inglise, vene, saksa ja prantsuse keelt - ehk leiab siit ka välisreisile tulnud eestlane omale sobiva suhtluskeele. Absoluutselt igal õhtul oli erinev programm, karaoket tehti ainult ühel õhtul.

Rand oli kitsas nagu eelpool kirjutatud, kuid täpselt sama rand ulatus nii kaugele kui silm ulatus. Tervel tänaval (mille ääres Porto Azzurro asus) olid üksteise kõrval reas 5* hotellid ning neil kõigil oli üks ja seesama rand (ehk siis igal hotellil oma osake sellest rannast). Nii et ei saa rääkida, et ainult Porto Azzurro on "rannata".
Selle eest oli väga mugav tulla basseini äärest paljajalu otse mere äärde, käia ujumas jahedamas merevees ning hüpata siis tagasi sooja basseini. Kui palju on olemas neid hotelle, kust tuleb mere äärde bussiga sõita pikki kilomeetreid... Muidugi oleks pehme valge liivaga lai rand olnud super, aga me selles Türgi kandis selliseid randasid üldse ei näinudki.
Basseini ääres oli kitsas ja päikesetoolid rivis nagu silgud pütis. Kah õige! Kuid kus ei oleks? Kui käia kasvõi eestimaistes SPA-des, siis on see enamalt jaolt nii. Ruum (ükskõik, kas sise- või välisruum) kasutatakse ära võimalikult otstarbekalt.
Lisaks oli võimalik päikest võtta hotelli aia-alal (kus ei olnud sugugi nii kitsas), mängida palli suurel mänguväljakul ning kasutada jõusaali ning hotelli türgi sauna.
Meie nädalal olid ilmselt kohal ainult meeldivad inimesed, ei mingit vahet, mis rahvusest. Suhtlesime päris paljudega, saades ainult häid emotsioone.

Läksime sellele reisile ettevalmistatult kõige halvemaks ning leppisime juba Eestis kokku, et võtame kogu asja avatud meele ning seisukohaga, et meie oleme külalised nende kodus ning nemad teevad reeglid. Ja et tähtis on ju päike ja vesi ja kohapealsed ekskursioonid. Seda kõike me saime! Võin absoluutselt rahulikult kinnitada, et tagasi tulime ülimalt rõõmsate ja rahulolevatena. Kõik me kolm - nii keskealine naisterahvas, täiskasvanud poeg kui teismeline tütar.

Aga loomulikult ei sea ma kahtluse alla negatiivse hinnangu andnud inimeste sõnu. Võib ju olla, et reisi õnnestumine sõltub suuresti reisi ajast (nö tõsisemalt pidid nad seal hakkama teenuseid pakkuma alates 01.juunist. Samuti ei pruugi varakevadel vesi tõesti veel väga soe olla, eriti mägijõega meres), sel ajal tööl olnud animatsioonitiimist jpm. Ja loomulikult võivad kaks inimest näha ühte ja sama asja kahte moodi.
Meie pere nägi niimoodi nagu ma kirjutasin.
Aga seda usun küll, et Goadventure ei peta inimesi sellesse hotelli saates. Peale minu on siin ju veel inimesi, kes on kirjutanud positiivselt ja neist ühe puhul tean kindlalt, et reisifirma töötaja ta küll ei ole.

Viimase aja nukramaid kommentaare minu jaoks.
Lähen ise peale jaani just sellesse hotelli lastega, olles vahetanud kevadise Egiptuse 5AI reisi Türgi 5AI vastu. Nüüd selgub eelmisest kommentaarist, et tegin karuteene iseendale. Kuna Goadventure müüb nimetatud hotelli väga edukalt ning eksklusiivsuse sildi all, siis tahan teada, kas on veel inimesi, kes jagavad teema algataja arvamust? Või on kellelgi ka midagi positiivset öelda? Olgu öeldud, et Tripadvisorist välja aetud paar inglise keelset kommentaari jagavad pigem seda negatiivset.
Kas on veel keegi, kes 25.06 Goadventure kaudu stardib sellesse hotelli?