maarit1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi
0 meeldimist
0 postitust / 10 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Tere,

Kuidas praegusel ajal hindadega on? Koh Changile minek (kambodzast tuleme) detsembri alguses 8-kesi. Kas on võimalik kohapeal sel ajal majutust leida normaalse hinnaga?

Maarit

kaasa kuskil 1000 eur ringis kulutamiseks, elamiseks...loodan, et sellest piisab :) Aitäh

Tänks vastuse eest triipkood. Ega me ei mõtlenudki üle 1-2 päeva sinna jääda, kuna aega lihtsalt pole.
Mis arvate, kui suure summa rahaga saab 3 nädalaga hakkama, kui käime Kambodza ringil ja lisaks tagasiteel Koh Changist läbi... (see pole kindel, kohapeal otsustame) ja muidugi plaanis shopata..
Tai 2-kordne viisa on tehtud, või noh, tegemisel.

Meie punt ( 8 inimest) lendab 22.nov Bangkoki ja sealt edasi minivani või bussiga loksume Siem Riepi templeid vaatama, sealt edasi loksume jälle Phnom Penhi, kus ka veedame järsku päeva-paari aega, kui seal midagi teha on??? Ja siis edasi Sihanoukvillesse, arvatavasti oleme seal 28.nov paiku kuni .... ei teagi:) tagasilend Bangkokist läheb 11.dets, vb külastame vahepeal ka Tai saart Koh Changi. On see saar väärt külastamist, et Sihanoukvillest varem ära sõita???

lobster, kuidas sa siem riepist Sihanoukville'sse lendasid, mis moodi?

Kuulge, kas te bronnite hotellid enne ära või vaatate kohapeal? Meid 8 (4 tuba) ja mõtleme, kas oleks vaja ette broneerida ka ära või saab ka nii hakkama, et vaatame kohapeal... Mis arvate?

Tere

Soovin teha Tai viisat (soome saatkonnas), panen dokumente kokku, kuid seal selline punkt:

  1. Current financial statement in English or Finnish, that shows an availabity of fund that is enough to support you while being in Thailand. The remaining of fund should not be less than 500 euros in case of individual application, and 1,000 euro in the case of family application. In case that applicants submit the applications as a family and share the same of financial statement; please provide an Extract from Population System in Finnish or English language from Notary Public .

Kas ma pean notarist saama mingi tõendi, et mul on arvel 500 eur vähemalt?
Või siis pangast ? on üldse vaja seda? Kohapeal ei või näidata seda raha,kui siseneme riiki?

Ohh, suured tänud Infi eest. Nüüd uurin Kepi kohta ka ja panen kavasse :) Ma siin mõtlen kas 3 nädalasesse aega mahub ka Koh Chang Tai saar (Marsruut Bangkok-Siem Riep-Phnom Penh- siis vb Kep - Sihanoukville - Koh Chang ?? - Bangkok) Aga samas, kui oleme seal kohal, eks siis näeb, kas jõuab ka sinna.
Aga kuidas Sihanoukvillest üles Bangkoki reisite, kui Koh Changile minek pole, kas Phnom Penhi ja sealt Airasiaga BKK'i?

Aitäh vastuse eest! Kuid kui Sihanoukvilles oled, mismoodi tagasi Bangkoki lähed?
Kas pole mõtet ka käia Koh Chang saarel (Thailandis), seal peatuda mitmed ööd ning siis edasi minivaniga Bangkoki?
Või kuidas Sihanoukvillest Bangkoki tagasi läksid?

Selline küsimus ka, et kuna meid on 8, kas siis oleks mõtet bronnida ette ära hotelle agoda.com'ist? Sest võib-olla kohapeal kohad täis ja kuna meid üsna palju, 8 inimest, siis võib-olla raske leida sellel ajal hotelle?
Marjuska123 olen tegelt, millegi pärast 2 nime tripis :D

Phnom Phem ja Siem Riep olid omavahel sassi läinud marsruudis:)

Kas kellegil veel pakkuda häid majutusi Palangal? Võimalikult rannaäärses piirkonnas