spetsk

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi
1 meeldimist
1 postitust / 6 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

No big size for you, 'mam! Ma olen keskmist kasvu eestlanna (171cm 65 kg). Kahjuks kuulsin sellist hõiget tihti juba kaugelt. Kui siis mitte kohalikul turul. Võibolla turismitänavate poodides, mida on igas rannakülas.

Miks Bang Tao? Elasin beebiga 7 kuud Phuketil. Nai Harn oli kõige ilusam, aga võibolla ka kõige kallim. Bookingusse kirjuta kõik üle 2aastased lapsed sisse. Mäletan omast käest, et 2-3 voodiga öömaja oli hotellides raske saada. Samas hotellid seal nii heal tasemel ja soodsad, et ehk 2 tuba pole hullu, vahest sai ka lisavoodid tuppa.

Pikemalt elama asujatele soovitaksin agentuuri
http://www.kb-realestate.com/

Saime nende kaudu ka enda elamise. Plaanis viibida Phuketil vähemalt kevadeni 2012 ja kuna meil on olemas ka oma külalistemaja, siis pakume hea hinnaga kodumajutust lühiajaliselt Phuketis puhkavatele eestlastele (max 2 inimest korraga).

Külalistemajas on:
konditsioneer, suur ventilaator, lcd, sat-tv, 2 inimese voodi, mini-külmkapp, oma wc ja dušš. Võimalus kasutada pesumasinat ja basseini. Koristaja käib korra nädalas, vahetab linad ja peseb pinnad. Ainsa erinevusega hotellist puuduvadki rätikud ja seebid.

Külalistemaja asub vaikses ja turvatud, neljast villast koosnevas kompleksis Chalong Pieri vahetus läheduses.

Külalistena ootame kõiki rahumeelseid ja vaikust armastavaid puhkajaid!

Huvi korral palun saata e-mail
spetsk ät gmail punkt com

Helsinkist hetkel tasuta viisat ei saa. Maksab 30 eur/ nägu 60 päeva viisa.

Selle aasta parimad pakkumised ripuvad siiski veel internetiavarustes:
Kuna endal nüüd pilet soetatud ja sai kõvasti kõiki võimalusi otsitud, siis avaldan, mis ma seni leidsin ja äkki kellegile on kasu:

Helsinki-Phuket edasi-tagasi septembris 2 nädalat 495 eur! Finnmatkat.fi

Milano-Bangkok via Cairo, üks suund 209 eur. www.edreams.net

Odavalt lendab Aasiasse sügisel'11 veel Aeroflot, Moskvast.

Sügisel'11 Aasiasse odavlende

Plaanis on minna elukaaslase ja beebiga Phuketisse elama-puhkama 6–9 kuuks minekuga septembris. lennupiletid on veel ostmata, oskate ehk soovitada, kust võiks praegu leida soodsad (ühe otsa või tagasitulekuga märts-mai) piletid Tallinnast Phuketisse (vahemaandumistega muidugi) või mõnda lähedalasuvasse linna nagu Bangkok, Hong Kong, Kuala Lumpur vmt? Samuti oskate ehk soovitada, kas peaks lennupiletid ostma ära praegu või ootama veel häid pakkumisi – on neid enne septembrit veel loota? Väljalend võiks toimuda septembris 2011, tagasitulek vahemikus märts-mai 2012.