spetsk

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

1 meeldimist
18 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tundub, et selle hotelli asemele, kus me varasemalt oleme ööbinud on ehitatud tutikas, aga samasugune pisike hotell. Meile lisaks suhteliselt vaiksele ümbruskonnale meeldis, et astusid paar sammu ja olidki juba peatänaval ja rannast vaid jalutuskäigu kaugusel. Praegu pakub promo ca 44 eur ööpäev https://www.agoda.com/partners/partnersearch.aspx?pcs=1&cid=1771831&hl=en&hid=4638473

Pole just Punta Cana keskuses, aga liigeldav ja sama soovitus, mis esimeselgi. AI hind on 151 eur päev ja nii soodne vaid siis, kui ei lisa otsingusse lapsi. Lapsed kuni 12 aastat on hinna sees! See teeb eelarveks 2 nädala peale 2000. Soodne leid, mida läheme peagi ise proovima. Taolisi pakkumisi on ka teistesse AI hotellidesse, aga siis lapsed kas kuni aastased või kuni 3 tasuta.  Minu soovituse link Grand Sirenis Punta Canasse (majutajal on ka oma veepark): https://www.agoda.com/partners/partnersearch.aspx?pcs=1&cid=1771362&hid=2666578

Meie ööbisime AirBnB kaudu 5* hotelli kondos 2018 lõpus. Need on teenindusega nö korterid suurel hotelli alal, mida omanikud  välja rendivad. Kuna ise ööbisime, siis oskan soovitada seda kohta, samas hotellis on veel teisi "teenusepakkujaid":

https://www.airbnb.com/rooms/28682242?source_impression_id=p3_1578221906_GE0Io5yVelm8vL%2Bl
Kaks nädalat oli umbes tuhat eurot. Väga mugav. Teed ise süüa või käid hotelli restoranis, hotelli alal on väike pood ja butiik. Lösutad basseinis või rannas ja meie kasutasime ka Kids Club teenust. 

See on veel teine teenusepakkuja

https://www.airbnb.com/rooms/38864340?adults=2&children=2&check_in=2020-02-17&check_out=2020-02-25&source_impression_id=p3_1578221651_ycbVcE3fcgoVQ8p9

Siit saad esimese bookingu jaoks soodustust:
https://www.airbnb.com/c/kalev?currency=EUR

11-16 oleme Bavaro kandis. Tõenäoliselt sõidame omal käel ringi sellel ajal ka saare idaosas ja öömaja broneeritud. 16-18 on plaan olla Samana poolsaarel ja sinna veel öömaja pole. Võibolla võtamegi viimasel hetkel kohapeal ja viimased 3 päeva (18-21) teeme omale hotellipuhkust tagasi Punta Cana lähistel. Autoga liikumise võimalus peaks meil kindlasti olema 14-18 jan.

@isadora me oleme minemas perega Dominikaani, soovime ka auto rentida, aga uurime alles. Lend juba 07.01 ja tagasi 21.01. Meil kaks last vanuses 4 ja 8, kui on huvi kokku saada ja lapsed möllama lasta :)

No big size for you, 'mam! Ma olen keskmist kasvu eestlanna (171cm 65 kg). Kahjuks kuulsin sellist hõiget tihti juba kaugelt. Kui siis mitte kohalikul turul. Võibolla turismitänavate poodides, mida on igas rannakülas.

Miks Bang Tao? Elasin beebiga 7 kuud Phuketil. Nai Harn oli kõige ilusam, aga võibolla ka kõige kallim. Bookingusse kirjuta kõik üle 2aastased lapsed sisse. Mäletan omast käest, et 2-3 voodiga öömaja oli hotellides raske saada. Samas hotellid seal nii heal tasemel ja soodsad, et ehk 2 tuba pole hullu, vahest sai ka lisavoodid tuppa.

Pikemalt elama asujatele soovitaksin agentuuri
http://www.kb-realestate.com/

Saime nende kaudu ka enda elamise. Plaanis viibida Phuketil vähemalt kevadeni 2012 ja kuna meil on olemas ka oma külalistemaja, siis pakume hea hinnaga kodumajutust lühiajaliselt Phuketis puhkavatele eestlastele (max 2 inimest korraga).

Külalistemajas on:
konditsioneer, suur ventilaator, lcd, sat-tv, 2 inimese voodi, mini-külmkapp, oma wc ja dušš. Võimalus kasutada pesumasinat ja basseini. Koristaja käib korra nädalas, vahetab linad ja peseb pinnad. Ainsa erinevusega hotellist puuduvadki rätikud ja seebid.

Külalistemaja asub vaikses ja turvatud, neljast villast koosnevas kompleksis Chalong Pieri vahetus läheduses.

Külalistena ootame kõiki rahumeelseid ja vaikust armastavaid puhkajaid!

Huvi korral palun saata e-mail
spetsk ät gmail punkt com

Helsinkist hetkel tasuta viisat ei saa. Maksab 30 eur/ nägu 60 päeva viisa.

Selle aasta parimad pakkumised ripuvad siiski veel internetiavarustes:
Kuna endal nüüd pilet soetatud ja sai kõvasti kõiki võimalusi otsitud, siis avaldan, mis ma seni leidsin ja äkki kellegile on kasu:

Helsinki-Phuket edasi-tagasi septembris 2 nädalat 495 eur! Finnmatkat.fi

Milano-Bangkok via Cairo, üks suund 209 eur. www.edreams.net

Odavalt lendab Aasiasse sügisel'11 veel Aeroflot, Moskvast.

Sügisel'11 Aasiasse odavlende

Plaanis on minna elukaaslase ja beebiga Phuketisse elama-puhkama 6–9 kuuks minekuga septembris. lennupiletid on veel ostmata, oskate ehk soovitada, kust võiks praegu leida soodsad (ühe otsa või tagasitulekuga märts-mai) piletid Tallinnast Phuketisse (vahemaandumistega muidugi) või mõnda lähedalasuvasse linna nagu Bangkok, Hong Kong, Kuala Lumpur vmt? Samuti oskate ehk soovitada, kas peaks lennupiletid ostma ära praegu või ootama veel häid pakkumisi – on neid enne septembrit veel loota? Väljalend võiks toimuda septembris 2011, tagasitulek vahemikus märts-mai 2012.