nonoh

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Minu Info pärineb 2019 aasta algusest:

1. Kuubal ei ole rolleri rent levinud, sest seal lihtsalt on väga vähe rollereid. Ilmselt, kui oma majutusest uurid rollerite kohta, siis kellegi "sugulane" organiseerib midagi, kui oled valmis maksma. Nii et rolleritega ära pigem arvesta.

2. Trinidadist randa saad kõige lihtsamalt taksoga. Neid on seal piisavalt palju. Ütle majutuses, et tahad minna randa ja nende "järgmine sugulane" viskab sind ära.

Üldiselt transpordi pärast Kuubal ära muretse. Mina tegin poolele Kuubale Lonely planeti abiga ringi peale niimoodi, et ei osanud väga muid sõnu, kui  Hola amigo ning _cerveza._Ole lihtsalt vastuvõtlik erinevatele transpordi võimalustele, mida sulle "sugulased" pakuvad.

Kui HongKongis oled käinud ja see enam põnev ei tundud, siis sõida metrooga Shenzheni. LoWu / LuoHu check-pointis HongKongi ja "Mainland China" piiril saad Shenzheni 5 - päevase viisa. Eesti kodanikule maksab piirilt saadav ShenZhen visa on arrival 168 RMB. Kogu viisa saamise protsess käib tegelikult üsna kiiresti. Üle poole tunni pole see minul kordagi võtnud. NB! Kui kehtiv pass on välja antud viimase aasta jooksul, siis on mõistlik igaksjuhuks vana pass kaasa võtta.

Kui suudad oma asjad pakkida käsipagasisse on tõenäoliselt kõige soodsam lennata Ryanairiga. Edasi-tagasi suunal Tallinn - mõni Saksamaal asuv lennujaam - Porto peaksid sõltuvalt kuupäevast hakkama saama umbes 300 EUR. Näiteks neljapäeviti on suunal Porto - Frankfurt(Hahn) - Tallinn ümberistumise aeg päris mõistlik.