kiira11

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi
2 meeldimist
0 postitust / 7 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Kui maksad sulas eurodes, saad kohalikus rahas tagasi, seega peaks paras raha olema v kaardimakse

Saab maksta euroses sulas, kui ka kaardiga. Euro kurss oli16.02 4,19

Jaoskonnas ei istunud, 15 minutiga tehti asi tee ääres ära.
Rentides lube üldse ei küsitud, passist piisas.

Ilma kiivri ja A katita 1000 kohalikku trahvi, 24 tundi rahulik.

Meie reis Hurgadasse oli ka läbi selle firma. Reisijuht eestlane ja midagi halba öelda pole. Kõik kulges rahulikult. No ega midagi erakorralist ka juhtunud, vastasel korral oleks ehk saanud aimu mis v kuidas firma käituks.

Ei tundunud kallis kolme peale. Seda enam et hotelli nett oli 35 € nädal ja see levis ainult infos, toas puudus leviala. Samas õhtud pimedad js kui juua ja lällata või võõekeelset tv vahtida ei taha, siis oli hea koduste uudistega kursis olla. Aga see kohalik nett oli väga hea. Jahiga merel oli ka ok.

4.02.2017 naasime Titanic Palace hotellist. Kaduma midagi ei läinud. Passid ja lisaraha hoidsime seifis. Toad üsna tolmused, kuid ei vingunud ka väga, viibisime toast väljas rohkem.
Kuid raha vahetada küll pole mõtet. Eurodega saab väga hästi maksta ja kurss on hetkle 1euro 19-20 egp naela. Hurgada lennujaams oli kurss puhvetist ostes 17 naela 1 euro.
Dollareid läks vaja ainult viisa ostmisel lennujaamas.
Eriti kahjulik on raha vahetada Tallinna lennujaamas. Asjad väga odavad pole, sest hiina kaup on sisse ostetud dollarites ja selle kurss on hetkel kõrge.
Hotelli kauplustes hinnad kallimad. jalutage veidi eemale hotellist ja minge üle tee poodidesse ja hinnad saate seal paemaks kaubelda.
Titanic palace internet kallis ja viletsa leviga, ostke reisijuhilt v poest 4gb netikaart 15 euro eest ja saate norm neti.
Turiste vähe ja kauplejad väga aktiivsed. Alates 14.02 hakatakse vene turiste uuesti Egiptusesse laskma ehk siis läheb elu kohalikel lõbusamaks.