leelo111

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
13 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui raha just takistuseks ei ole, siis lenda Keeniasse. Seal on praegu väga soe, sulad kohe päris hästi üles. Saad minna safarile ja näha huvitavaid loomade kooslusi oma loomulikus keskkonnas. Valik on väga suur ja üllatav.Saad elamuse. Võib elada telkides või luksuslikumates bungalodes, nii kuidas soovi on ja valida rajoone, kuhu minna. Sealjuures tutvuda ka kohalike pärismaalaste elulaadiga. Kõige parem on võtta otseühendus giidiga, et leppida kokku aeg, kohad, hinnad jm. Ta võib tulla ka lennujaama vastu, nimi Patrick, kellega mul on olnud korduvalt väga head kogemused. maweu_2005@yahoo.com

Ei väsi soovitamast head giidi, kes teile võib soovitada huvitavaid marsruute ja ööbimispaiku arvestades teie finantse. Tuleb lennujaama vastu ja üldiselt pole kallis ( umbes 40 USD sõltuvalt kokkuleppest ja marsruudi pikkusest.) Annan tema koordinaadid : wayanbagiasa@plasa.com Tema nimi on Wayan.Olin seal 2 nädalat ja väga rahul.

Soovitus Bali fännidele. Giid taksoga, hinnad soodsad, inglise keel ja hea suhtleja. Nimi: Waian , Mail:wayanbagiasa@plasa.com

Soovitan AAfrikat - Keeniat. Saad päikest ja sooja kui sõidad Nairobisse ja võtag dealt safari - näed palju huvitavaid loomi, vahepeal lähed Mombasasse randa. Praegu pakub Bookinghouse päris soodsaid edasi-tagasi lennureise jaan-veebr. isegi 695 EUR Tallinn- Nairobi. Võta ühendust giidiga maweu_2005@yahoo.com ja uuri asja, ta saab sulle soodsa safari korraldada. Ära unusta lisamast, kes soovitas.

Pole mõtet suitsetamise pärast muretseda. Tahan soovitada head giidi, kes pole kallis ja võib abistada kohtade valikul, tuleb autoga lennujaama vastu jne. Ühendust temaga saab wayanbagiasa@plasa.com Räägib inglise keelt

Tip! lugenud läbi kõik eelnenud jutud saan aru, et 16-päevase reisi plaanid on veel lahtised. Sel juhul soovitaksin küll Patrickuga meili teel oma soovidest ja ka hindadest rääkida. Arvatavasti on otstarbekas alustada Masai marast ja Nakurust ca 4-5 päeva ja siis jääb veel aega Mombasa poole vaadata ja rääkida ka Tansaaniasse minekust, mida Patrick saab teile organiseerida. Tingimata oleks hea temaga mingi kondikava kokku panna ja sellega seoses ka teada, mis hinnad selle kõige taga oleks.Vajaliku meili saate minu eelmisest kommentaarist ( tähele panna sidekriipsu asukohta!) Patrick on iseseisev pika staažiga giid, kes tegutseb praega Greatmission Tours raamides ja saab ise hindu reguleerida.

Soovitan pöörduda minu sõbra Patricku poole Nairobis ja talle oma ööbimismure äta rääkida palvega lennujaama oma transpordiga vastu tulla. Keel - inglise, suahiili. Meil: maweu_2005@yahoo.com Võiks mainida, et Leelo soovitas.

Keenia kõrghooaeg on jaanuar-märts, apeillist juunini on pikemad vihmad. Veel on héa aeg juuli - oktoober, mil on loomade suured ränded. Kindlasti soovitan omal käel Nairobisse lennata ja seal ise giidiga kohtudes kõiges kokku leppida. Annan ühe hea giidi meili eelnevateks läbirääkimisteks aegade, kohtade ja hindade üle : maweu_2005@yahoo.com Giidi nimi on Patrick, öelge, et saite meili Leelo käest. Edu!

Mitte karta Keeniasse minekut - igal pool võib midagi juhtuda, ka Eastis.Kui hindadest rääkida, siis igal juhul on kasulikum oma käe peal kohaliku giidiga kõiges kokku leppida, tuleb päris palju soodsam, odavam ja võib täpselt oma soovid esitada majutuste, safarite ,söökide jne.osas.Kohalik giid võib teid lennujaamas vastu võtta ja võite siis läbirääkimisi täpsustada. Eestist aga oleks mõtet enne temaga ühendust võtta ja põhilistes soovides ja hindades kokku leoppida. Helistage mulle - telefon on siin üleval, annaksin siis teile giidi meili ja nime( vt. ülevalt poolt minu kommentaari). Küsimine ei maksa midagi.

Võtad lennupileti Nairobisse ja saad sealt piirilt kohe viisa Keeniasse. Eelnevalt soovitan võtta ühendust Nairobis asetseval meiliaadressil maweu_2005@yahoo.com ja küsi Patrickut. Sulle antakse asjalikku nõu, kuidas oleks kõige otstarbekam tegutseda. Võid öelda, et Leelo soovitas. Tee seda kohe siit Tallinnast - see ei ole keeruline. Edu sulle!

Kõige mõttekam on Masai Mara,mis on loomaderikkaim. Tuleks lennupilet võtta Nairobisse ja seal kokku leppida hinna, majutuse, safarite jm. üle . Võin soovitada usaldusväärse ja sõbraliku giidi, kellel on erafirma ja kes pakub teile soodsaid hindu omavahelisel kokkuleppel.Meie kogemused olid väga head. Olime 10 päeva ja käisime veel Nakurus. Samburus ja Amboselis. Palju paiku pole siisiki mõtet planeerida, sest dimensioonid on suured ja ümbersõidu peale läheb palju aega. September on hea aeg, sest siis näeb loomade suurt migratsiooni. Mul läks 10 päeva hinnaks nelja rahvuspargi külastamise peale (igas ühes mitu tretti) koos majutuse ja söögiga 10 000 EEK-i, aga tookord oli üks ametlik firma veel kaasosaline, nüüd seda enam ei ole ja peaks soodsam tulema.Väga muljetavaldav ja unustamatu ettevõtmine!

Raits the reisumees !See reis maksis Tallinnast kuni tagasi Tallinna Eesti kroonides ca 20 000 nägu - kõik seal sees (lennureisid,safarid,ööbimised,toitlustus). Giidi võin soojalt soovitada, kui on huvi sõita. Pea ühendust!

Peeter!Pildid on olemas, aga kvaliteet niruvõitu.