StupidM

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi
2 meeldimist
0 postitust / 5 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Kohti on palju, kuhu tahaks tagasi minna, kuid hetkel minu top 3 on:

  1. Fiji saared: Kuna ma olen totaalne randade fänn, siis minu jaoks parim koht puhkamiseks, mõtlemiseks, lihtsalt olemiseks ja nautimiseks. Inimesed on väga sõbralikud. Väga soe vastuvõtt ja head mälestused.
  2. Jaapan: Sai käidud ainult Tokyos, mis on tavaline suurlinn. Jaapanlased on väga intelligentsed ja sõbralikud inimesed. Tahaks näha õiget Jaapanit + ma armastan selle maa toitu.
  3. Uus-Meremaa: Kes kunagi on sellel maal käinud, see teab, miks tagasimineku soov on suur. Loodus on lihtsalt võrratu ! Väga lihtne on seal maal reisida, kuna vahemaad on väikesed. Kindlasti järgmine kord lumelauaga sõitma mägedesse.

Tegelikult peaks Austraalia ka siin top 3-s olema, raske on valida seda kolme lemmikut. Austraalia on nagu teine kodumaa! :)

Me tegime kuldse kolmnurga Delhi-Agra-Jaipur auto + juhiga, kuna meil oli suur pagas + tahtsime rohkem mugavust. Autojuht oli väga normaalne. Olen rahul, et valisime sellise viisi reisimiseks, kuna jäin veel haigeks kuldse kolmnurga tuuri ajal malaariarohtude tõttu. Ning tagasivaadates India reisile ei kahetse, et ei teinud seda omal käel. Meil kestis reis 4 päeva ja maksime selle eest kuskil 9000 India raha, mis on muidugi väga palju. Kui teil on soov autojuht võtta, siis kindlasti kaubelge odavamat hinda. Ja kindlasti tasub pakkumisi võtta mitmest erinevast reisibüroost. Sõbrad tegid meil sama reisi rongide ja bussidega ja olid ka rahul, muidugi neil maksis see teekond ikka mitu korda vähem.

Mahabalipuram ! Väga mõnus külake Chennai lähedal.

Mina ostsin Delhis mingist suvalisest apteegist tänaval (retsepti pole vaja). Muidugi ma neid ei tarbinudki, sest Eestist kaasavõetud malaariarohud mõjusid mu tervisele väga rängalt. Mitu päeva olin haige. Aga jah Indias on malaariarohud ikka väga odavad võrreldes Eestiga.