Fyzzy

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi
0 meeldimist
1 postitust / 3 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Meil on nagu selline plaan, et kui läheme siis läheme, kasvõi ilma rahata, oleme mõelnud ka sellele, et kui plaanime nagunii paari suuremase kohta jääda kauemaks, siis otsime ka sinna hooaja tööd endale, te raha juurde teenid, kohvikud jms. Mul üks tuttav käis kunagi, ainult et mitte seal kandis kuhu meie plaanime minna, siis tema tegi nii, et peatus ühes kohas 3 kuud ja nii kaua tegi hooaja töid, kohvikutes ja kus vähegi on võimalik

Mõlemad oleme täisealised.
Ööbimine on suva, vähemalt meil, soojade ilmadega saab lageda taeva all ka olla.Tahamegi nii, et kui ilmad soojemad siis reisime ringi, aga kui külmemad siis peatuksime kuskil kauemaks.
Eelarvega on nii, et käime see suvi tööl juba, paneme raha kõrvale ja terve aasta samuti koolis saame stipendiumi, sealt panee mõlemad üle poole kõrvale, plaanime suvel enne sügist uuesti tööle minna ja koge selle eest saadust raha jätta reisi jaoks.
Me oleme lihtsalt väga seiklushimulised ja kõige suurem soov oleks minna häälega, aga seda peab veel kõvasti kaaluma ja arutama, sest olen kuulnud häälega reisimisest nii palju halba, et ei teagi:s, kuigi väga tahaks häälega.

Miks see peaks nali olema :S?