Richard

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi
0 meeldimist
2 postitust / 6 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Käin umbes 6-7x aastas Hiinas Finnairiga ja toon iga kord kilode kaupa Mangosid, äraantavas pagasis. Ostan alati Shanghai turult eelmisel õhtul enne lendu. Mitte mingeid probleeme ei ole siiani olnud ja pagana head mangod on :) 

Mina käisin ka just nädal tagasi, Auto oli lennujaama kõrval Long Term P3 parklas nädala. Sealt lennujaama kõnnid minuti kolm. Tagasi tulles maksad seal samas putkasse ära ja ongi kõik :)
Siin ka infi selle kohta: http://www.riga-airport.com/en/main/passengers/services/parking-lots

Suured tänud nii positiivse ja põhjaliku abi/tagasiside eest kõigile.
Tekkisid siin foorumit sirvides mõned küsimused veel:
1) Kas Prantsusmaal peab endiselt autos olema alkomeeter? Sobib kui ostan Eestist kaasa poest mingi ühekordse?
2) Kas auto pardakaamerat võib kasutada vabalt igas Euroopa riigis kui kasutada seda reisivideo tegemiseks? Kas soovitate poest osta mingi spets autokaamera või äkki oleks mõtekam osta GoPro millega saab väljaspool autot ka ilusaid kaadreid püüda?

Esimene ööbimine oli plaanis Poolas kuna teisel päeval oli soov käia Auschwitz'I koonduslaagris ja Wieliczka soolakaevanduses mis eelmine suvi vahele jäid aja nappuse tõttu.

Tripi plaanisime 2 nädala peale, kuid pole hullu kui tuleb ka natuke peale.

Suur aitäh siiani kõigile vastajatele. Google Maps näitas marsruudi pikkuseks 6300km.
See 14 päeva oli jah algeline plaan, muidugi saab seda ka pikemaks venitada. Nagu enne juba öeldud, siis üritame pmst ilma suuremate peatusteta (1 ööbimine Poolas) sõita välja Viini. Kuna oleme kõik suhteliselt noored siis meid väga sellised kirikud ja sildade vaatamine veel ei tõmba, pigem otsiks mingeid mägiseid maastike ja muud sellist ekstreemsust. Tagasisõidu marsruut on just sellepärast planeeritud selline kuna nii Tilburgis, Amsterdamis, Hamburgis kui ka Kopenhaagenis on plaanis külastada tuttavaid ja pereliikmeid, seal väga ringi käia ei soovi, kuna neid ka juba külastatud piisavalt. Seega peamise rõhu oleme siiski pannud Austria-Itaalia ja lõuna Prantsusmaa peale.
Kiirteede vältimine oli plaanis ainult Prantsusmaal, kuna seal tahaks just näha riiki ennast, mujal ikka mööda kiirteid.

Kõik otsingud ja teemad läbi juba loetud, just mõtlesingi et äkki keegi teab nende linnade lähedal huvitavaid kohti kuhu just kõik turistid ei käi ja mida nii väga ei teata.

Lisaks juurde veel niipalju et hetkel on plaanis külastada ka Wieliczka Soolakaevandust, Elbląg kanalit, Auschwitz'i laagrit. Ning kes on käinud, kas Slowinski rahvusparki külastanud, kas on mõtet läbi sealt põigata või mitte?