luury

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

No tuli ära lõpuks. Saatsin üleeile kirja sinna helpdeski, et mis värk on jne ning nüüd täna hommikul oli applicant approved :)

Ma täitsin onlines avalduse 22. juuli ning kopsupilti käisin tegemas 25. juuli. Siiani pole viisat saanud. Koguaeg näitab seal staatust vaadates No current visa. Suhteliselt murelikuks on teinud juba. Tüdruk tegi online taotluse mingi 30. juuni ning kopsupilti käisime koos tegemas, kuid viisa sai 16. augustil kätte.

Ei tea, kas peaks kuidagi nendega ühendust võtma? Lennupiletid on bornnitud 18. oktoobriks ... äkki on ära unustatud mind :D

PS! Kust ma selle helpdeski e-maili saaks vms?

Probleem!

Tere!

Mul on mure. Nimelt tellisin täna bookinghouse.ee kaudu Riia-Brisbane paketi (Riiast AirBalticuga Frankfurti, sealt edasi Etihad Airways-iga Abu Dhabisse ning siis Brisbane sama lennufiramaga). Probleem aga selles, et nimes on Ü täht ning kuna seda ei lubanud kirjutada, siis panin Ü asemel U. Nüüd loen igalt poolt, et ühtegi kirjaviga ei tohi olla jne. Et kõige kindlam on vast passi turvaribal olev nimi ehk siis Ü asendatud UE-ga. Muidugi oleks pidanud seda varem uurima, aga mis tehtud, see tehtud …

Kui kalliks siis praeguseks see täpitähega eksimus minna võib? Kas kedagi pole reaalselt siis lennukisse ka lastud ja ongi kõik piletirahad tühja läinud?

PS! Kas kellelgi bookinghouse.ee-ga mingeid kogemusi on olnud. Et kas on normaalne koht piletite tellimiseks? Ning samamoodi Etihad Airway-siga mingeid kogemusi kellelgi?

Tänud, kes vastata viitsib.