Koopakoll

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

17 meeldimist
1 postitust
69 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere.

28.12 läheb näiteks Vilniusest Pariisi (Paris Beauvais) nii Ryanair kui ka Wizzair soodsate hindadega. Äkki on sellest abi, täpsemad hinnad ja ajakavad vaata järgi nende kodulehelt.

Vilniusesse saad näiteks üleöö bussiga, konkurents on tihe ning samal marsruudil sõidab tunniajase vahega kolm vedajat. www.ecolines.ee www.eurolines.lt http://ticketcloud.luxexpress.eu/

Aitäh vastuse eest, lugupidamisega!

Natukene unine öösel aga mõte minna Odessasse ja Turkish selles osas kõige soodsam. Küsimus aga selline, et kodulehel pakutakse automaatselt lendu Riiast Istanbuli ja jätkulend oleks siis järgmisel hommikul. Vahepeal aga toimub ka üks nende firmapoolne lend Odessasse, see on 45 minutit peale Riia lennu maandumist, et kui juba automaatselt nende kodulehel toimub broneering järgmise hommiku jätkulennuga, siis on ka vist öö Istanbulis?

Tänan kui keegi oskab vastata, kahjuks ei suutnud kiirelt guugledamise tulemusena ka midagi leida.

Viimati kõneleja rääkis väga õiget juttu. 16.55 väljub rong Rakhivi suunas (läbides ka Jaremtśe peatust) ning hinnad on mõistlikud ja InterCity+ kiirrong Lvivist Kiievisse on ka väga hea valik.

Liikusin sellisel marsruudil alles paar nädalat tagasi ja ainult jagub häid sõnu eelmainitud asjade kohta!

Majutuste hinnad Karpaatides on soodsad (ja tingimused väga head) ning inimesed on väga teretulnud sealsetes kohtades, seega see on ka üks viis toetada Ukraina majandust.

Palun vaata kindlasti ka WizzAiri kodulehte, sest nemad sõidavad liinil Vilnius-Kutaisi (Batumile ca. 250km lähemal) kuigi jah peab tõdema, et sealsed lennud lähevad välja varahommikul kella viiest, mis tähendab siis ühte magamata ööd.

Ise lähen aprillis Kutaisi kaudu puhkama Batumisse ja loodan, et leiate ka endale sobiva lahenduse!

Minu veebilehitseja kahjuks ei taha tunnistada seda sooduskoodi ning selliseid hindu ei leia. Kas mõnel kaasfoorumlasel on sama probleem?

Tere,

Rongide sõidugraafikut saab vaadata Leedu Raudtee koduleheküljelt www.litrail.lt, sisestades algpeatuseks "Vilnius" ja lõpp peatuseks "Oro uostas". Piletihinnaks 2,50LT ja reis kestab 7 minutit.

Ühesõnaga kõige lihtsam ja mugavam variant.

Mia on tähelepanelik ja vana mees vabandab oma vea pärast, parandasin selle ära.

Tänane tähelepanu juhtimast!

Kindlasti soovitan lugeda ka vanu teemasid, näiteks: http://trip.ee/node/61134.

Hei AnnuA,

Otse kahjuks ei sõida sinna ühtegi bussi kuid ümber istudes Riia bussijaamas on võimalik jõuda edukalt sihtkohta, sest ühendus sealt on väga tihe.

09:00-13:30 15,93EUR 12:15-16:45 15,93EUR 14:40-19:15 15,93EUR 15:00-20:00 19,00EUR 17:00-22:00 19,00EUR 17:30-22:00 15,93EUR 19:30-23:59 15,93EUR 21:30-02:00 15,93EUR 23:25-03:50 15,93EUR

Kõik piletid on võimalik välja osta ka selliselt lehelt nagu http://www.bezrindas.lv/lv/autobusu-biletes ja seda ma soovitan teha kindlasti, sest pärast jääd muidu pika ninaga. Kus on hinnaks 15,93EUR, neid pileteid saab osta ka otse vedaja kodulehelt: http://www.airport-express.lt/regular/index.php?lang=en

Aparaadid on ilusasti olemas linnaääres Talsi ja Ventspilsi ristmikul.

Upitan teemat, pakkumine kehtib siiani, äkki kellegile on sellest kasu.

Kui soovid Tartust minna ja kohvreid pole liiga palju kaasas, siis võib ju kaaluda ka alternatiivi, mis pole küll nüüd nii kiire ja mugav kui bussiühendus, nimelt rongi.

10:16-11:30 Tartu-Valga (Elron), 4,00EUR 11:44-15:05 Valga-Riia (Pasazieru vilciens), 5,60EUR

Kui viitsid bussiga sõita, siis saad 6 euroga Berliini Schöenefeld lennujaama aga tõsiasi on see, et siis pead pileti kuus kuud varem ära ostma. Viimati mainitud pakkumine kehtib siis Simple Express marsruudile Tallinn-Vilnius, Vilnius-Berliin. Berliinist läheb edasi näiteks easyJet al. 35-40 eurost, sõltuvlt soovitavat perioodist.

Vaatan, et Ryanair läheb Varssavi Modlini lennujaamast Eindhovenisse al. 16.99EUR-ist ja viimati mainitud kohast läheb buss 22.50EUR eest Amsterdami, lisandub siis Varssavisse jõudmise kulu 6EUR..et siis alla 50 euro peaks saama mindud, samas on lennupiletid sõltuvalt perioodist ainult paarkümmend eurot kallimad. Siis on juba reisijad enda otsustada, et kui saab õigel ajal hoopis soodsa lennupileti, pole mõtet bussiga kolistada.

Kindlasti on palju atrakiivsemaid, mugavamaid ja ehk ka soodsamaid pakkumisi aga ma olen alati soovitanud inimestele seda, et kui plaanid varakult selged ja tahetakse säästa ning logistika sobib, siis kasutage neid kolme euroseid pileteid sihipäraselt ära, nii saate hinnas kindlasti võitu!

Tuuli,

Kolme euroga Sa Berliini kahjuks ei saa.

Edasi-tagasi sõidule läheb kokku vähemalt kaksteist eurot (Tallinn-Vilnius, Vilnius-Berliin, Berliin-Vilnius, Vilnius-Tallinn) ja viimasel ajal tuleb arvestada seda, et need sooduspiletid müüakse ära juba samal päeval, kui uus kuupäev müüki tuleb (uus kalender avaneb Eesti aja järgi südaööl ning on kuus kuud ette ehk siis homme saaksid osta näiteks 10 septembriks esimese pileti).

Samas jälgi ka Simple Express Facebooki lehte, sest aeg-ajalt tehakse ka kampaanaid ning kuigi nii soodsaid variante seal ei pakuta võib siiski lõpp kokkuvõttes võit olla rahakotile tuntav.

Tervitusi Poola,

Rõõm kuulda, et aina enam eestlasi on selle firma omaks võtnud. Suveks peaks olema nende bussipargis juba ca. 130 bussi ja aina enam avatakse juurde ka erinevaid liine. Jääme ootama huviga seda aega kui PolskiBus jõuab ka Baltikumi...

Sisutühine postitus, süüdlane F5 nupp.

Berliinis (ja ka Varssavis) käin mina Simple Express bussiga 12 euro eest. Nii juba aastaid, kui arvestada, et Simple Expressi kampaania "viis esimest kohta kolma euroga" on kestnud mõnda aega.

Tõesti, vanasti polnud probleem osta see kolme eurone pilet ka kaks kolm kuud enne reisisoovi tekkimist. Nüüd aga peab arvestama sellega, et (soodus) piletid tulevad müüki kuus kuud varem ja siis saavad otsa minu praktika kohaselt juba paarikümne minuti pärast ehk siis inimeste teadlikus on tõusnud! Kes saab teha pikemalt plaane ette, siis miks mitte sõita soodsalt bussiga Berliini, kui on aega ja viitsimist, sest minujaoks isiklikult on Simple buss mugav!

Panorama on siiski päris kaugel ja bussijaam on tunduvalt lähemal.

Usun, et uni on magus aga kindlustunde nimel tuleb tõenäoliselt uneaega natukene ohverdada ja see päev astu pidada, seetõttu soovitan 6st reisi Vilniusesse Lux Express bussiga mis maksab 34EUR.

Samas kui reisida nädalavahetusel, siis võib minna ka ümberistumisega Riia kaudu (kohal 17:00) aga tööpäeviti olen kogenud Vilniuses kahjuks väga ebameeldivaid ummikuid aga see võis ka olla täitsa juhus.

Buss läheb otse Vilniusesse, piisavalt head ja paksud nahkistmed (2+1 istmeskeem) annavad selleks reisiks piisava mugavustunde ja võimaluse silm kinni pigistada, lisaks internet ja kuumad joogid.

Vilniuse bussijaamast saab otse TOKS-i väikebussiga lennujaama, eelmises postituses toodi sõidugraafik ka välja, näiteks 15:20 on peale saabumist järgmine reis, pangaautomaat on olemas bussijaamas.

Mina ostan oma piletid krediitkaardiga, kahjuks muud kogemused puuduvad.

Moonika, kas mõtled üleööst reisi Vilniusesse?

Ma isiklikult olen seni alati jõudnud õigel ajal või varem Vilniusesse aga hommikusele lennule minnes aga peaks jõudma ka üleöise bussiga.

Muidu üks variant on minna õhtul Tallinnast, ümber istuda Riias ja jõuda ca. kolmeks Vilniusesse, natukene aega raudteejaamas oodata (24h lahti) ja siis minna esimene rongiga lennujaama, tuleb ka soodsam kui taksoga. :)

Trixbelli variant vast kõige soodsam ja moodsam hetkel aga lisaks on ka Riiast võimalik startida, kuid hinnad hoopis teised (kallimad) :))