Suitajad

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meil Bangkok-Surat Than-Samui reis ees paari päeva pärast, kasulikku palju kõrva taha panna, aga üks küsimus siiki veel: nimel lugesin, et hotellides tahetakse passid resideerumise ajaks enda kätte võtta, kas neile võimalik ka koopiad jätta, rollerirendi puhul pidi sama kehtima, oskate kommenteerida? tänan ette!

Suured tänud, ehk õnnestub meil samuti teha, kas I ja II klassi hinnavahe oli suur? Igatahes ootan põnevusega seiklusrohket Tai trippi.

Suured tänud! ega jah, otsast lõpuni saagi kõike planeerida, eks see selle reisi eriliseks teebki.

Tänud vastajaile, uuriks veel seda, kel on kogemust ümberistumisel rong+laev ,kas rongist väljudes Surat Thanis on pikk tee sadamani, kas leiab kenasti üles õige laeva ja koha või on see suurem peavalu. Meil marsruudiks siis Bangkok-SuratThan-Koh Samui. Ja nagu aru saan, siis õiget rongipeatust tuleb ise jälgida? Kuidas tuvastada Bangkokis õige piletimüüja/kassa?

Põnev lugeda eelmist kommentaari, meil jaanuaris minek Bangkok-Surat Than-Koh Samui, rong+laev. Rong versus lennuk tundub siiski märkimisväärne hinnavahe 80 eur, lennuk 220, seega pidasime ise nõuks rongisõit välja kannatada ja samuti Taimaad avastada. Küsiks omalt poolt, kas rongipiletid tuleks netiteel eelnevalt osta või saab ka tunnike enne väljumist? Kas teil oli I klassi või teise klassi pilet? ja mitmesed kupeed olid? tänan ette!

Tänud, mõte tekkiski mitte kohe paikseks jääda, võtame esialgu 2ks nädalaks lihtsama elamise kas Katale või Chalongi, siis saab juba ringi liikudes pärleid otsida. Kuna plaan tulevikus seal juured mulda ajada, siis loodame 2 kuuga saarest hea ülevaate saada. Aga Surin Beach tekitas küll huvi ja Nai Harni kohta olen palju head kuulnud. Huvitav on see, et põhjapoolsetest randadest vähe räägitakse, kas seepärast, et seal asustus hõredam ja rannad nigelamad kui teistes piirkondades?

Tänud! Kui Katalt suuremasse kohta tuurile minna, siis tasuks Patongi või Phuket citysse, viimane ilmselt märgatavalt suurem, vahemaad vist samad? Lennujaamast Katale u 40 km?

Siitpoolt kiidusõna TÜ reisinõustajatele.

Meie visiit vaksineerima oli küll ütlemata meeldiv,saime A-hepatiidi süstid kiirelt tehtud, lisaks kogusime ka muud väärtuslikku infot. Nüüd kui sügisel taas minek, siis kahtlemata julgen uuesti pöörduda TÜ dohtrite poole. Eks oleneb ikka sellest ka, kuidas sa häälestatud oled arsti juurde minnes ja kui arstile oma loetud infot hakkad ette laduma, siis oleks mõistlik eelnevalt fakte kontrollida.