anettn

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olime Porto Azzurros 16-23 juuli. Ka minul pole mitte ühtegi halba sõna selle hotelli kohta öelda..jäime väga rahule ja võiks iga kell sinna tagasi minna. Hotelli personal on väga-väga vastutulelik ja sõbralik, räägitakse nii vene kui ka inglise keelt. Saime väga ilusad toad- üks täpselt mere vaatega ja teine jäi natukene rohkem külje peale, toad korralikud, puhtad. Toit väga maitsev, valik oli lai, igal õhtul ikka midagi uut, eriti maitsvad olid kõik koogid ja hommikuti sai väga maitsvaid pannkooke ka... õnneks mõned maitsvaimad toidud ikka kordusid ka ;) Meri lähedal, kiviklibune rand ei olnud tegelikult üldse ebamugav ja saime ilusti ilma mingite spetsjalanõudeta hakkama.. rannas sild on korralik, eriti mõnus oli seal tuulisel päeval päikest võtta. Anitmatsiooni tiim oli ka väga tore, koguaeg toimus ikka midagi, eriti vinged olid hommikused sundance-d , basseini ääres käis koguaeg tegevus. Õhtuti toimusid ka igasugused esinemised ja alates poole 12 oli iga õhtune disko. Hotellis tõesti palju venelasi, aga meie oleku ajal olid kõik väga toredad venelased ja keegi häirivaks küll ei muutunud..ja üleüldse, sellega peab paraku leppima , et Türgis ongi väga väga palju venelasi! Mitte mingit trügimist ei toimunud ! Ja see on küll täitsa vale jutt,et animatsiooni tiim ei räägi inglise keelt...võibolla tõesti alustavad vestlust vene keeles, aga kui ilusti öelda,et i can't speak russian, siis suudavad kõik jutu seletada ka inglise keeles. Hotellist viib tasuta buss pidevalt lähedal asuvasse Alara grand bazaari, mis ajab igaljuhul asja ära..Kuid käisime paar korda ka Alanyas, sinna on bussi pilet 4.5 liiri, tagasi saime isegi 4 liiriga. Ja see, et päeval saab jooke baarist plastnõudest on täiesti normaalne ju, teisiti poleks võimalik ! Mina soovitan hotelli küll kõigile, kes tahavad mõnusalt Türgis puhata:) ja aitäh Goadventure-le hea reisi korralduse eest :)

Käisime eelmine aasta augustis Lara hotel 3*-s ( http://laraotel.com )Jäime väga rahule, personal oli väga sõbralik, toit maitsev- väga mitmekülgne , laia valikuga, toad puhtad, rõdult oli hullult ilus vaade. Asukoha kohta niipalju, et linnas käisime kohaliku bussiga..niii umbes max 15 min sõit, pilet odav. Ainuke hotelli miinus oli rand, kuna hotell asus kalju peal siis randa pidi treppidest minema ja see oli ka mingi imeliku aluse peal, kust otse astusid merre. Kuid meile piisas siiski basseinist. Toitlustus oli meil hommiku-õhtusöökidega, nüüd tean, et Türki suvel minnes peab ikka All Inclusive olema, sest juua tahad koguaeg, kuid hotelli baaris joogid kallid ning õhtusöökidel pead ka eraldi ise joogi ostma. Enamik hotellis viibijatest olid türklased, kuid peredega nii,et polnud häiriv. Meie tripi ajal toimus hotellis ka pulm, hotelli administraator abiellus siis ühe Poola tüdrukuga. Hullult lahe oli üks türgitüüpi pulm ka ära näha. Kuid muidu olid õhtud hotellis vaiksed, õhtuti mingeid üritusi ei toimunud...kui siis vaikusest niipalju, et lennukid lendasid üsna valju häälega iga 2 minuti tagant üle hotelli, aga sellega harjus :)

Käisime ise eelmine aasta augustis Antalyas. Igapäev oli väga väga ilus ilm, sooja oli tõesti ligi 35-40 kraadi ringis, kuid see oli täiesti talutav kui bassein ja meri on jahutamiseks olemas. Mitte ühtegi pikavarrukaga asja kohvrisse panna pole mõtet, sest isegi õhtul püsivad kraadid mõnusalt kõrged...jäime hullult rahule ja sõidame ka sel aastal, kuid nüüd siis juuli lõpus. Väga paljud tuttavad ei suuda mõista, miks sõita suvel Türki puhkama, kuid loodan ,et ma pole ainuke, kes arvab,et just siis ongi õige aeg ;)