nuustik

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi
0 meeldimist
0 postitust / 9 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Nonii, kõik, kes Te olete läinud 2011 Austraaliasse tööle-elama-reisima, jagage kogemusi, mis on see summa, mis Teil mineku hetkel kaasas on olnud või mis peaks Teie hinnangul kindlasti olema minimaalne?
Noh,oletame, kui ei saa kohe tööle või tahangi natuke niisama ringi vaadata.
Seda, et nõue on 5000 AUD-i, ma tean, aga palju Teil reaalselt on kulunud? Ja kuidas on kogemused eesti pangakontolt kohalikule raha kandmisega ja vastupidi, et kaua aega võtab?
Krediitkaarti mul pole ja ei kavatse teha ka, seega oleks vist piirikontrolli jaoks hea igaks juhuks kontoväljavõte välja lasta?
Ning kas raha vahetada on mõtekam siin või sealpool?

Ei, ma tegelt mõtlesin ka, et AB-ga Tallinnast, aga läbi Riia :)
No need lennud, mis ma olen vaadanud, on umbes nii, et Istanbulis on 4-5 tundi aega, mujal oluliselt vähem. Igaks juhuks vist peab Istanbulis natuke aega varuma, et neid templeid koguda jne (seal vist umbes sama süsteem nagu Egiptuses, mulle tundub).
Aga ma tänan Sind info eest ja tean, et nüüd võin julgelt oma piletid ära bronnida :)

Piretsade - ja viisat Dubais ei ole vaja, kui oled transiittsoonis eks? Ja kui Istanbulis check in-i teed, siis pagas läheb ise ilusti lõpp-punkti välja, et vahepeal ise välja ei pea võtma?
Mulle tundub Emirates natuke parem valik olevat tõesti.
Aga Tallinnast Istanbuli läksid Sa Air Baltic'uga läbi Riia (muud valikut ei leidnud ise)?
Nii palju küsimusi tuli, aga kuna Sa oled selle läbi teinud, siis ehk jagad kogemust :)
Tänud!

Tervisetõend? Minu teada on nõutav ikka ainult kopsupilt. See saadetakse kliinikust vajalikku kohta aega läheb ca 2 nädalat, et vastus saada.

Küsimus neile, kes on lennanud või planeerivad lennata Emirates'ga- kas Emirates'i kodulehel olev hind jääb ka bronni tehes samaks või lisanduvad sinna ka mingid lisamaksud veel? Praegu igatahes vaadates Ist-Dubai-Perth hinda sealt, tuleks Airasia London-Kuala Lumpr-Perth koos pagasi ja söökide jms pm sama või veel kallimgi ja Emirates tundub olevat ikka oluliselt "viisakam" lennufirma.

Rõngad = Nuvaring hormonaalsed rõngad. Minu teada ikka kvalifitseeruvad ka ravimite alla, samamoodi nagu ka plaastrid, mida kasutatakse rasesstumisvastaste vahenditena.
Eestis ei kirjutata reeglina enam tavalisi retseptegi, meil on digiretseptid. Mingi süsteemi kaudu sisestavad arstid sinu nimele ravimid ja apteeker näeb seda oma süsteemist vms. Mul on ilmselt ainult üks ravim, mille karbile on minu nimi kirjutatud ja see on mul soetatud ikka mitu aastat tagasi.
Nende rõngaste originaalpakid on päris suured ning igas pakis 1 rõngas (1ks kuuks), siis ilmselt 12-13 tk neid kaasa tassida... no võtab ikka nats ruumi küll, et kui ma neid sealt koha pealt kuidagi saaksin, siis ilmselt ei mõtlekski selle peale.
Aga kui ma võtan kaasa ühe pakendi nt ja oma perearsti poolt väljastatud paberil retsepti, siis Austraalias väljastatakse mulle selle põhjal uus retsept?

Ei jäänud kuskilt silma sellekohast infot… ehk siis – kuidas on (retsepti)ravimite kaasa võtmisega Austraaliasse? Esmajoones pean siin silmas rasestumisvastaseid vahendeid (pille, plaastreid, rõngaid vms). Kas tohib neid üldse n.ö hulgi kaasa võtta (nt 3–6 kuu jagu)? Või kuidas on seal kohapeal nende soetamisega? Eestis on selle jaoks vastavat retsepti vaja, Austraalias mul ju perearsti pole. Või saab seal apteegist käsimüügist selliseid asju? Leidisn siit ühe teema, kus oli sama küsimus, aga vastust nagu ei saanud.

Mis tähendab lennud ühel piletil?

Mina ei ole vist nende jaoks enam noor, sest minule tehti sealt pakkumine ~950 €.
Aga küsimus neile, kes on lennanud läbi Dubai või planeerivad seda teha - kas Dubai läbimiseks on vajalik ka viisa (transiitviisa) olemasolu? Kui kohapeal on aega ~2 tundi, siis ma eeldan, et transiittsoonis ikka võib olla, aga kuna ma viimati lendasin läbi Dubai ~11 aastat tagasi, siis igaks juhuks tahaks kindel olla. Sooviks ikka lõpppunkri ilusti kohale jõuda ilma probleemideta :D