titaku

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Täpselt sama jutt, mine bussipeatusse kui näed , et buss läheneb tõsta kätt, muidu sõidab mööda , ronid sisse , ostad pileti ja sõidad umb. 30min. Alanya bussijaam on suur ja kõrval on kohe turg nii, et eksida on võimatu :)

Tere, aitäh , nii hea meel teada , et ümber on ka häid inimesi , sain siit kuhjaga soovitusi mille eest olen teile tänulik.
Muidugi , kui reisid üksi, siis on palju lihtsam , see kord on lapsed ja vanemad kaasas( kes on nõukogu-ajastu kogemustega ja kardavad kõiki mis on välismaaga seotud) see pärast hakkasingi muretsema.

Tere, aitäh kõikidele , kes leidsid aega ja vastasid mulle. Olen hetkel palju enesekindlam kui paar päeva tagasi. Transfeeris pidi olema inimene kes räägib kurordist ja hotellist - hispaania keeles. Minu reisikogemused piirduvad Türgi ja Bulgaariaga ja alati reisikonsultandiga, Londonis ja Frankfurtis käidud iseseisvalt äkki ikka saan hakkama:)

Reisikorraldaja on -Sinu reisikorraldaja- , nad müüvad individuaalreise.Neil oli kõige soodsam hind , nüüd ma saan aru miks...Kaalun tõsiselt Türgi reisi, lihtsalt seal me juba käisime , tahtsime midagi muud vaadata , kuid paljud kirjutavad , et Costa Brava`s okt.-s on juba külm vesi aga tahaks , et lapsed saaksid veel merevees supelda.

H.Top Royal Beach on nelja-tärni-hotell 150 meetri kaugusel Lloret de Mar'i parimast Platja de Fenals rannast. Lloret de Mar'i keskus on hotellist 10-minutilise jalutuskäigu ning Angel de Lloret golfiväljak ja Water World Park 3 km kaugusel.
Ma pole kindel et Ryanairi lend aga aitäh soovituste eest, lootsin et leian kedagi kuid vist peaks hoopis Türgi valima, seal sellist probleemi pole. Jätan siia oma e-maili titaku@hot.ee kui kellegil on infot(kuurordi kohta) kirjutage. Paar päeva on aega mõtlemiseks kas Türgi või Hispaania.

Jap, kõik on neil hinnas, lend TLN-Girona-TLN , 4 tärni hotell AI, transfeer hotelli ja tagasi, kindlustus kuid reisikonsultandi ei ole. Kuna sõidame Hispaaniasse esimest korda siis on nats vilets tunne. Küsingi kas on kedagi kohapeal, kes saaks asendada reisikonsultandi rolli tasu eest.

Käisime Bulgaarias eelmisel aastal juunilõpp juuli august 2010a. Päikese rannik hotell Astoria 3 tärni, toad on korralikud , mööbel on uus, külmkapp, konditsioneer kõik on korralik , koristati iga päev , pesu ka vahetati , olime 5ndal korrusel ja meid öine lärm ei häirinud, kuid need kellel oli tuba esimestel korrustel ja vaatega basseini poole juba peale esimest ööd nõudsid tubade vahetust, sest lärm kestab umbes kella 3-ni öösel. Rand on 50meetri kaugusel, hommikusöök oli 10päeva üks ja sama mitte mingit vaheldust, lõunast ja õhtusöögist ei saa midagi kirjutada meil oli ainult hommikusöök ja see oli meie viga , sest söögi peale läks palju raha , käisime erinevates kohtades söömas ja midagi head on raske leida,lõpuks saime aru , et pitsa mis on asja ahjuks võetud (tänaval) on seal parem söök, muidu see kurort on väga kallis , shoppama minge Burgasesse ja Nessebaari minge ka iseseisvalt bussiga tunduvalt odavam ja huvitavam. Akvaparki ka sooovitan , meile meeldis. Hotell on oma 3 tärni väärt.

Nii siis , käisime Türgis 28.06-05.07.2011 Kurort Mahmutlar ja hotell Club Bella Mare 4 tärni , noh ütleme , et 4 tärni see kindlasti ei ole , olen olnud 3 tärnilises ja see oli tunduvalt parem kui see hotell, söögiga jäime rahule küll , nädalaga sai kõik ära proovitud ja paneks hinnaks 4 , Liha ei olnud küll mitte ühtegi korda (ma mõtlen korraliku sea- või loomaliha) olid kanapihvid, kanakebab, kanamaks , kanasüda, kana,kana,kana ühesõnaga, tuunikala oli ka paar korda kuid see oli nii kuiv , et teist korda ei tahtnud seda isegi proovida,puu- ja juurvilja valik oli väga korralik. Meie pere ei ole nõudlik (olime 2 lapsega) ,kuid meil viskas ka kopsu üle maksa kui peale koristust (mis kusjuures ei olnud iga päevja ja koristusega, seda raske nimetada) kadusid kõik rätikud ära ja me pidime neid taga ajama kaks päeva , see tähendab, et iga kord kuulati meid üle ja lubati kohe kohe sellega tegeleda ja see kestis 2 päeva , ja toodi alles siis kui ma isiklikult tõstsin häält terve rühma ees (kes asja saabusid) ja nõudsin rätikuid kohe! Toad - see on omamoodi ooper , mööbel on vana ja kole, tubades läppand lõhn, põrandal on vanad plaadid mis on kogu aeg märjad ja külmad . See oli - Nõuka aegne sanatoorium! Animaatorite kohta tahtsin küll midagi head kirjutada , sest tegid oma tööd küll , kuid üks asi vihastas ikkagi , nimelt tegid nad iga õhtu lastele mini-diskot , lapsed said tantsida , kõik küll kordus iga päev kuid lastele meeldis õppisidki puhkuse lõpuks kõik tantsud ära ja iga õhtu oli siis selline reklaam . Ostke meilt mini-disko CDplaati ainult 5$ eest- kõik laulud , noh otsustasimegi lastele türgi meeleolu kaasa võtta, tellisin Cd , maksin ilusti raha ja kuna võimalust kontrollida polnud saime seda teha alles kodus , ja mis te arvate, mis seal plaadil oli! 3 täiesti suvaliselt lindistatud laulu mitte midagi sarnast MINI-DISKOGA , Ärge usaldage neid!!! lapsed olid küll väga pettunud. Kurort asub väga kaugel , Alaniasse tuleb sõita bussiga 40minutit mitte 15 nagu nad väidavad, pilet maksab 2,5 liiri. ATV -matk(40eurot in) on täielik jama , Piraadilaev lastele maksis 35eurot 1 in , kuid arvestage sellega , et laevas peate raiskama veel minimum 15-20$ jäätis,mais, tatod, liivajoonistused,krõpsud, sokolaad on tasulised , neid pakkutakse pidevalt ja uskuge mind kui ühele lapsele ostetakse siis hakkavad teised ka vinguma , midagi ikka pead ostma , tagasitulles merelt pidime bussi ootama 40minutit , tolmu sees , silla all, kus ei olnud võimalust isegi istuda. Liiklus on jube. Ühe asjaga olime täiesti rahul meri on supper ja hotelli asukoht mere suhtes ka hea. Teised eestlased kiitsid veel dziibisaffari, muud head ma ei kuulnud.Nii , et nõrk kolm. Pildid on ka tehtud , kuid kardan , et neid kustutakse ära.