Lohemadu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olen reisil kuskil poolteist kuud ja eelarveks olen plaaninud ala 3000+ euri. Sellest summast ei tahaks küll jupiti ATM -idest võetuna obrokit maksta nii raha võtmise eest kui ka % summast. Olen sattunud Bankokis jama otsa kus üks tegelane arvas, et mina peaks teda ka toetama ja see oli küllaltki suure liikluse ning inimeste juuresolekul.

Tänud Tip, kivi langes kohe südamelt.
Tundub, et olen õige aja ära oodanud :-) Täna tulid AirAsia Promo supper odavad lennud dets. algusest kuni aasta lõpuni KL -st Balile. Hind 39,27 EUR + Airport TAX 5,99 EUR + Fuel 4,79 EUR KOKKU: 50,04 EUR. Soovitan kõigile, sest olen juuni kuust pea iga päev kiibitsenud ja odavamaid pole näinud :-)
to jutukas, kas ka esimene sihtmärk Singapur? Meil plaanis seal 3 ööd viibida ja siis Johor Bahru -sse ning bussiga kas Melakasse või otse KL pole veel otsustanud selgub kohapeal. Jõulud võtame ilmselt vastu KL -s ja siis Balile.

Meil piletid 13.12.11 Helsinki-Münhen-Singapur ja tagasi 16.01.12 Jakarta kaudu. KL -st ootan odavat pakkumist Balile. Õige aja magasin maha kui ei saagi, siis arvatavasti plaan muutub ja suundume hoopis Sumatrale.