nurmenuku

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi
0 meeldimist
0 postitust / 2 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Legolandi sõit laias laastus 1auto + 4inimest Tallinn-Stockholm-Varberg-Grenå-Billund (laevasõidud, bensiin) edasi-tagasi = 1000 EUR + Legolandi piletid, ööbimine ja toit. Võibolla on Frederikshavni kaudu soodsam. Pole uurinud.
Tagasiteel Stockholmi tasub külastada veel loomaaeda Kolmården zoo. Tasub vaadata YouTube. http://www.kolmarden.com/ Seal kulub terve päev. Autoga saab sõita mööda safarit, vaadata delfiinide etendust (jälgida kellaaegu) jne. Väga põnev.
Rootsis ja Taanis on kombeks oma toit kaasa võtta igale poole kus terve päev kulub ära. Näiteks Legolandis, Pipimaal, loomaaedades, Rootsis liblikate muuseumis(liblikad lendavad), delfinaariumis jne. Paljudes kohtades on isegi mikrolaineahjud, kuigi samas kõrval saab ka süüa kohvikus või restoranis.

Autoga saab Rootsist Taani http://www.stenaline.se valides Varberg-Grenå ja tagasi Grenå-Varberg. Olenevalt kuupäevast on ülesõit 5 inimest+sõiduauto 595.-SEK kuni 1599.- SEK. Mõnel üksikul päeval laev ei välju.
Rootsi-Taani sõiduaeg 08.05-12.20 Seda suunda pole ise kasutanud.Kui keegi on kasutanud, siis võiks oma kommentaari lisada.
Taani Rootsi sõiduaeg 23.50-04.20 Sellel suunal saab pileti osta sadamas. Broneerimisel on lisatasu. Viimasel minutil laevale minejal tasub alati sadamasse helistada ja küsida palju vabu kohti on. Piletit ostes saab valida kas soovid kell 04.20 kohe laevalt lahkuda või soovid laevalt lahkuda hiljem. Võimalus on võtta kajut või alternatiivselt magada pinkidel või põrandal. Sel juhul tasub magamiskott ja padi kaasa võtta. Magamiskohta valides tuleks hoiduda kasiino aparaatide lähedust, sest nad harrastavad oma müntide kolinal öö läbi mängida.
Süüa saab ka täitsa ok hindade eest.
Laev on üllatavalt suur sellise reisi jaoks. Sadamad on väga väikesed, kuid sealt leiab huvitavaid voldikuid teemal kuhu minna lastega. Sees on wc, mõned toolid ja laud - kogu ruum.